Експрезидент СРСР назвав винних у розвалі радянської імперії

Він підкреслив, що не шкодує про перебудову, але визнає, що в 1980-х керівництво СРСР допускало помилки і промахи.

Михайло Горбачов

Останній Генеральний секретар ЦК КПРС, а також перший і єдиний президент СРСР Михайло Горбачов заявив, що в розвалі Союзу винні організатори серпневого путчу 1991 року, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

"За кінець перебудови і розвал Радянського Союзу відповідальні ті, хто організував путч у серпні 1991 року, а після путчу використовував ослаблену позицію президента СРСР", – наводить його слова німецький журнал Der Spiegel.

Він додав, що усвідомлював можливі ризики перебудови, проте все керівництво країни розуміло, що зміни необхідні. "Було неможливо жити так, як раніше. І істотною частиною перебудови було нове зовнішньополітичне мислення, яке охоплює як універсальні цінності та ядерне роззброєння, так і свободу вибору", – пояснив останній радянський лідер.

Він підкреслив, що не шкодує про перебудову, але визнає, що в 1980-х керівництво СРСР допускало помилки і промахи. Горбачов також висловив думку, що Росія ніколи не повернеться до тоталітарної системи.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Ексглава НБУ розповів, які вимоги Уряду він і Нацбанк відмовилися виконувати

субота, 4 липень 2020, 12:48

Колишній високопосадовець переконаний, що НБУ намагалися "нав'язати" рішення, які в подальшому б негативно позначилися на економіці України. Небажання брати участь в діях, що мають політичне підґрунтя і є загрозами для економіки країни. Такі основні пр...

"Олігархи потужно повертаються", - дисидент про перший рік Зеленського

субота, 4 липень 2020, 12:36

Йосип Зісельс – колишній політв’язень, учасник дисидентського та правозахисного руху, громадський діяч, співпрезидент Асоціації єврейських організацій та общин, активний член ініціативної групи «Першого грудня». «Зеленський під тиском обставин намагаєт...