Ексватажок терористів "ДНР" боїться, що Кремль здасть його "ненависним гейропейцям"

Гіркін припустив, що російська влада може видати його слідчим у Нідерландах.

Колишній керівник бойовиків так званої "ДНР" Ігор Гіркін допускає, що російська влада може видати його Нідерландам у рамках розслідування щодо збиття "Боїнга-777" Малазійських авіаліній MH17 у липні 2014 року. Про це він заявив після оприлюднення нової розмови бойовиків у справі MH17, передають Патріоти України з посиланням на допис терориста у соцмережі.

Гіркін визнав, що об’єднана слідча група оприлюднила його розмову від 13 липня 2014 року з тодішнім так званим "прем'єр-міністром" так званої "ДНР" Олександром Бородаєм.

Гіркін припустив, що російська влада може видати його слідчим у Нідерландах.

"Навіть якщо трапиться таке неподобство, що я потраплю в руки цих "служителів закону", нічого не можна виключати, а зради в Кремлі — тим більше, їх судилище в моїх очах буде всього лише судилищем ворога, але від цього не менш підступного, який тріумфує", — написав Гіркін.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...