Ексватажок терористів "ДНР" прогнозує "програш" Путіна на "нормандській зустрічі" (відео)

За словами Гіркіна, Путіна змусять піти з Донбасу...

Екскомнадір підрозділів НЗФ «ДНР» Ігор Гіркін в ефірі пропагандистського каналу «РОЙ-ТВ» заявив, що на майбутній зустрічі «нормандської четвірки» президенту Росії Володимиру Путіну відведуть роль того, хто програв, передають Патріоти України.
За словами Гіркін, Путіна, нібито змусять піти з Донбасу: «Заранее известно, что „нормандский формат“ реально превратится в выкручивание рук Путину. С целью принудить его сдать границу „ДНР“. То есть, фактически аннулировать тогда же этот фиговый листок Минских соглашений».
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Богуслаєв-молодший придбав собі острів біля італійського узбережжя

понеділок, 3 серпень 2020, 13:59

У давні часи цей острів належав католицькій церкві, останні 150 років - заможним власникам промислових підприємств та банкірам. Острів Галлінара розташований за 1,5 км від материка, між містами Альбенда і Алассіо. Ширина та довжина острова - менш ніж п...

Розчленований на Росії український репер перед смертю збирався розлучитися з дружиною і піти до коханки, - ЗМІ

понеділок, 3 серпень 2020, 13:45

30 липня в Пітері в квартирі виявили розчленоване тіло, яке належить реперу Енді Картрайту. За попередніми даними, співака розчленувала його дружина, яка повідомила, що він помер чотири дні тому від передозування. Репер з України Енді Картрайт, розчлен...