Екзархат для українських католиків в Італії створив Папа Римський

Утворення екзархату показує, що українці в Італії формують нову діаспору.

Папа Римський Франциск

Папа Франциск створив Апостольський екзархат для вірних Української греко-католицької церкви, які проживають в Італії, передають Патріоти України з посиланням на Радіо Свобода.
Понтифік призначив апостольським адміністратором резиденції нового екзархату кардинала Анджело Де Донатіса - генерального вікарія Папи для Римського управління УГКЦ.
Екзархат для українців Італії - нова церковна територіальна одиниця, що охоплює всю територію Італії, а це близько 70 000 віруючих з 145 громад, в якій діють понад 60 священиків.
Утворення екзархату показує, що українці в Італії формують нову діаспору, вважає керуючий у справах монашества Львівської архиєпархії УГКЦ отець Юстин Бойко.

Згідно з рішенням Папи, кафедральним храмом і центром нового Апостольського екзархату буде парафіяльний храм Святих Сергія і Вакха в Римі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Землю чекає вічний дощ", - NASA

п’ятниця, 29 травень 2020, 21:37

​Вчені заявили, що зміни клімату на Землі набагато глобальніша, ніж про це заявляють офіційно. І найближчим часом планету чекає величезна кількість опадів. Видання Nature Communications, яке публікує результати роботи багатьох вчених NASA, повідомляє, ...

Польща депортує три десятки українських заробітчан: Що трапилось

п’ятниця, 29 травень 2020, 21:24

Крім того, затримані українці змушені будуть заплатити штраф. Українські громадяни їхали на чотирьох автобусах в обхід прикордонного пункту пропуску (на територію Польщі вони в'їхали кілька днів тому легально). Таким чином вони намагалися уникнути двот...