Екзархат для українських католиків в Італії створив Папа Римський

Утворення екзархату показує, що українці в Італії формують нову діаспору.

Папа Римський Франциск

Папа Франциск створив Апостольський екзархат для вірних Української греко-католицької церкви, які проживають в Італії, передають Патріоти України з посиланням на Радіо Свобода.
Понтифік призначив апостольським адміністратором резиденції нового екзархату кардинала Анджело Де Донатіса - генерального вікарія Папи для Римського управління УГКЦ.
Екзархат для українців Італії - нова церковна територіальна одиниця, що охоплює всю територію Італії, а це близько 70 000 віруючих з 145 громад, в якій діють понад 60 священиків.
Утворення екзархату показує, що українці в Італії формують нову діаспору, вважає керуючий у справах монашества Львівської архиєпархії УГКЦ отець Юстин Бойко.

Згідно з рішенням Папи, кафедральним храмом і центром нового Апостольського екзархату буде парафіяльний храм Святих Сергія і Вакха в Римі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

«Big Circle», або Навколо світу за 280 днів: Українець об'їздив всю земну кулю без допомоги літака

неділя, 21 липень 2019, 6:25

Відомий український мандрівник і тревел-блогер, засновник спільноти One Life Артемій Сурін 21 липня 2019 в порту Чорноморськ під Одесою завершить кругосвітню подорож. Вперше в історії України наш співвітчизник об'їхав навколо світу за канонами Лондонсь...

Коли не потрібно демонструвати "патріотизм" на сцені: Популярний український співак відпочиває в окупованому Криму (фото)

неділя, 21 липень 2019, 6:10

Відомо, що він вирушив туди відразу після гастролей на сході України. Популярний український співак Вадим Олійник опублікував фотографії зі свого відпочинку і по позначці стало зрозуміло, що він знаходиться в окупованому Криму, а точніше – в Ялті, пере...