Чиновник зазначила, що тіньова зайнятість, зарплата «в конвертах», обмежений фінансовий ресурс солідарної пенсійної системи будуть сприяти зниженню рівня забезпечення майбутніх пенсіонерів.
В Україні 82,7 відсотка пенсіонерів отримують пенсію до 4 тисяч тисяч гривень, що нижче фактичного прожиткового мінімуму. І в подальшому рівень пенсійного забезпечення в країні буде знижуватися. Про заявила перший заступник міністра соціальної політики Наталія Ненюченко, передають Патріоти України з посиланням на Факти.
Чиновник зазначила, що тіньова зайнятість, зарплата «в конвертах», обмежений фінансовий ресурс солідарної пенсійної системи будуть сприяти зниженню рівня забезпечення майбутніх пенсіонерів. Крім того, за словами чиновниці, на це також вплине те, що тільки 5% працюючих беруть участь в системі недержавного пенсійного забезпечення. При цьому більшість платять внески не регулярно і в недостатньому розмірі.
На наповнюваність пенсійного фонду впливає також зменшення в Україні кількості населення працездатного віку. За розрахунками Міжнародної організації праці, чисельність працездатного населення в Україні буде скорочуватися на 1,2% щорічно, починаючи з 2018 і до 2030 року. Такі цифри навів представник Міжнародного валютного фонду в Україні Йоста Люнгман.
Довідково: в Україні прожитковий мінімум становить 2102 гривні для працездатних, тисяча шістсот тридцять вісім грн - для осіб, які втратили працездатність, 1779 грн - для дітей у віці до 6 років і 2218 грн - для дітей з 6 до 18 років.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...