"Если у нас завтра кто-нибудь на митинге тоже себя объявит президентом - Трамп и его признает?": У Москві істерика через "помаранчеву революцію" у Венесуелі

Схоже, що маразм у одного з головних шовіністів і українофобів країни-агресора продовжує міцніти все сильніше, оскільки він вже примудряється знаходити український слід навіть в революціях, які відбуваються в далекій Латинській Америці.

Скандаліст Володимир Жириновський, який є лідером партії "ЛДПР", примудрився порівняти революційні події в Венесуелі з Помаранчевою революцією в Україні, передають Патріоти України.

Жириновський заявив, що всі події, що відбуваються в даний момент в Венесуелі, нібито є "новою формою" Помаранчевої революції. Він також абсурдно переконаний, що знову в усьому "винні" Сполучені Штати Америки, оскільки, нібито, саме вони влаштували венесуельську революцію.Посібник Кремля зазначив, що в даний період часу під загрозою знаходиться життя Ніколаса Мадуро, оскільки його нібито можуть "прибрати".

Наостанок Жириновський виступив з дуже маячним зверненням до держав, які надають підтримку революції в Венесуелі, звинувативши їх в нібито "невиконанні" міжнародного права.Однак сам диктатор Ніколас Мадуро загрожує життю тисяч своїх громадян, вимагаючи від венесуельської армії вірності і підпорядкування йому для того, щоб жорстко придушити протести в країні.

Також вже виступили з погрозами і в самій Росії, коли нагадали про міфічне "право" Путіна на військову інтервенцію в саму Венесуелу та інші суверенні держави.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Він купив додому ШВЛ, обладнав у будинку цілу палату. Але ні вони, ні приватний лікар не врятували...

неділя, 16 травень 2021, 14:00

І ще один спалах, який обговорює вся країна. Жертвою коронавірусу став директор відомого в Україні підприємства, передають Патріоти України у травні 2020 року з посиланням на 33 канал. Ось що повідомила журналістам його сусідка:. – Цей директор мав із ...

З архіву ПУ. Сумарна вартість досягає 35 млн фунтів стерлінгів: У мережі показали звалище автомобілів, що не продалися через коронавірус

неділя, 16 травень 2021, 1:00

На території британської авіабази скупчилися тисячі автомобілів, які не реалізовані через пандемію COVID-19. Світовий авторинок, як і інші сфери економіки, серйозно постраждав від підступної коронавирусної інфекції. У Великобританії в минулому місяці р...