Естонія розпочинає будівництво кордону з РФ

Загальна протяжність сухопутного кордону Естонії з Росією становить близько 135 кілометрів.

Департамент поліції і прикордонної охорони (ДПП), фірми Merko Ehitus і GRK Infra підписали договір про перший етап будівництва кордону на південному-сході Естонії, передають Патріоти України з посиланням на видання ERR.

Як повідомляється, на будівництво прикордонного відрізка довжиною 23,5 км буде потрібно до трьох років і майже 20 мільйонів євро. Перший етап включає в себе створення інфраструктури на відрізку естонсько-російського кордону довжиною 23,5 кілометрів - в Вирумаа від точки з'єднання кордонів Латвії, Росії та Естонії до села Цереби (3,5 км на північ від прикордонного пункту Лухамаа).

"Наші співробітники і всі співробітники наших субпідрядників повинні будуть працювати так, щоб ні за яких обставин не заступати на територію Росії. Порушувати кордон в ході будівельних робіт не можна, так що логістичних проблем буде достатньо", - зазначив голова правління Merko Ehitus Eesti AS Іво Волков.

Загальна протяжність сухопутного кордону Естонії з Росією становить близько 135 кілометрів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...