Facebook "поховав" скандальну прессекретарку Лукашенка

Окрім того, два тижні тому стала недоступною сторінка Ейсмонт в Instagram, але дотепер невідомо з якої причини.

Facebook-сторінка Наталії Ейсмонт, речниці самопроголошеного президента Олександра Лукашенко, переведена в режим "меморіалізації". Так соцмережа вчиняє з акаунтами померлих людей. На це звертає увагу "The Village Білорусь", передають Патріоти України.

Пересвідчитися у цьому можна зайшовши за постійною протягом минулих років адресою прессекретарки Лукашенка. Там також видно, що сторінка переіменована згідно із її дівочим прізвищем Кірсанова.

Щоб перевести сторінку в пам'ятний статус, людина, призначена зберігачем облікового запису, повинна відправити заявку через спеціальну форму. "Ми встановлюємо пам'ятний статус для аккаунта померлої людини, якщо нас просить про це його родич або близький друг", - зазначає Facebook.

При цьому можуть блокуватися усі прижиттєві авторські дописи. Лишаються тільки фото, та й то ті, які обере спадкоємець.

Окрім того, два тижні тому стала недоступною сторінка Ейсмонт в Instagram, але дотепер невідомо з якої причини - чи то Наталія видалила її добровільно, то це зробив Instagram у відповідь на скарги користувачів.

Як повідомлялося раніше, під час масових протестів у Білорусі ватажки "тітушок" Лукашенка особисто звітували Наталії Ейсмонт.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Тих, хто хворів на кір і вітрянку, уханьська зараза обминає стороною, - імунолог

четвер, 15 квітень 2021, 12:00

Лікар заявив, що повідомлення про те, що протитуберкульозна вакцина БЦЖ захищає від коронавірусу, є міфом. Апетит уханьської зарази щодня шокує, тому що поки не знайшли "протиотруту". Станом на ранок четверга, 9 квітня 2020 року, у світі зареєстрували ...

З архіву ПУ. COVID-19: "Майже третина українців мають імунітет проти коронавірусу", - біологиня (відео)

середа, 14 квітень 2021, 23:30

За словами експерта, наразі "відбувається формування популяційного колективного імунітету". "Більше половини населення хворіє на коронавірусну інфекцію безсимптомно. 80% населення взагалі не відчуває або в легкій формі переносить її", – заявила в ефірі...