Репутація одного з провідних діячів руху за громадянські права Мартіна Лютера Кінга опинилася у небезпеці після того, як ФБР оприлюднило записи, що доводять, що великий оратор мав стосунки з 40 жінками і був помічений у аморальній поведінці. Діяч нібито брав участь у оргіях та сміявся, коли у нього на очах його друг ґвалтував жінку, повідомляє the Times of London з посиланням на статтю, що вийде у червневому номері британського видання Standpoint, передають Патріоти України.
У січні 1964 агенти бюро помістили два пристрої у лампи в кімнаті Лютера Кінга у готелі Віллард, що Вашингтоні. Завдяки цьому вдалося отримати низку записів.
Так, зазначає the Times, одного разу оратор разом зі своїм товаришем, Логаном Кірсом – пастором баптистської церкви Балтімора, під час спілкування з жінками у готельному номері обговорювали, "які з прихожанок підійдуть для природнього та неприроднього сексуального акту".
Коли одна з жінок сказала, що не схвалює цього, пастор її зґвалтував. Лютер Кінг "спостерігав за процесом, сміявся та давав поради". Агенти ФБР під час гіпотетичного зґвалтування ніяк не втрутилися.
За словами жінки, чоловіки напилися та почали брудно лаятися. Пізніше вона в інтерв’ю агенту ФБР розповіла, що це "була найгірша оргія, у якій вона коли-небудь брала участь".
Проте остання публікація свідчить, що подружні зради Кінга мали по-справжньому величезні масштаби. Вони вразили навіть самого Герроу.
"Я завжди вважав, що він мав інтимні стосунки з 10-12 іншими жінками. Не з 40-45", - зазначив він у коментарі the Times.
На думку біографа, ця інформація є фундаментальним викликом постаті Мартіна Лютера Кінга та вимагає повного та детального історичного аналізу.
Стаття Герроу спричинила досить неоднозначну реакцію. Так, низка видань відмовилися її публікувати через контраверсійність викладеної інформації – серед них The Guardian, The Atlantic and The Washington Post.
Громадська активістка Едіт Лі Пейн, що на власні очі бачила Кінга та була свідком його видатної промови "Я маю мрію" сказала у коментарі Daily Mirror, що усі звинувачення базуються не неправдивій інформації та зазначила, що Герроу атакував Кінга задля того, щоб "привернути до себе увагу".
"Виголосити думку, що Мартін Лютер Кінг спеціально б брав участь у чомусь аморального або незаконному означає дискредитувати усе, що він пожертвував, за що він боровся та помер", - наголосила вона.
Своєю чергою ще один біограф Кінга, Пітер Лінг, зазначив, що подружні зради Кінга є доведеним фактом, проте він би з обережністю ставився до записів агентів ФБР, які прагнули знищити борця за громадські права. Він не один дотримується цієї думки.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...