Фейки про COVID-19 убили сотні людей, - вчені

Крім 800 загиблих - ще майже 6000 чоловік потрапили до лікарень, 60 - втратили зір через отруєння метанолом.

Фейки про коронавірусну інфекцію COVID-19 убили як мінімум 800 осіб. Йдеться про неправдиву інформацію про шляхи передачі та профілактики COVID-19, але в першу чергу - про способи його лікування, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Так, в більшості випадків це були смерті від отруєння дезінфекторами на спиртовій основі або метанолом: їх вважали ліками від коронавіруса, тому й пили як безпечну рідину. Іноді "ліками від коронавирусу" вважали надмірну кількість часнику і навіть коров'ячу сечу.

Своє дослідження на дану тему група вчених з Японії, Австралії, Бангладеш і Таїланду опублікувала в American Journal of Tropical Medicine and Hygiene.

Крім 800 загиблих - ще майже 6000 людей потрапили до лікарень, 60 - втратили зір через отруєння метанолом. "Фейкові новини поширюються швидше, ніж коронавірус, вони є не менш небезпечними. Користуйтеся тільки перевіреними офіційними джерелами інформації і будьте здорові!" - підкреслили в МОЗ України.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "До кінця року українським заробітчанам доведеться повернутися додому і шукати роботу в Україні", - експерт

субота, 5 грудень 2020, 17:00

До кінця 2020 року може вийти так, що українських заробітчан потіснять корінні жителі, зокрема Естонії. До кінця травня вони перебувають на заробітках в Європі, але незабаром повернуться в Естонію і тоді для українців там взагалі не буде робочих місць.

Страшна помста: На Росії розстріляли в авто і спалили сім'ю з дитиною (фото, відео)

субота, 5 грудень 2020, 14:29

Загиблі - москвичі. Дружина - домогосподарка, чоловік працював на м'ясокомбінаті. У пари було двоє дітей. Старший син вже дорослий, молодша 16-річна дівчинка жила разом з ними. Фрагменти тіл сім'ї Рюміних знайшли в їхньому заміському будинку. Вони пере...