Фейл дня: Український міністр хоче подати заявку на проведення Олімпіади, яка відбудеться у США

Місце проведення Олімпіади-2028 року стало відомо ще три роки тому - Ігри пройдуть в Лос-Анджелесі.

Вадим Гутцайт

Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт заявив про те, що Україна має намір брати участь в конкурсі на проведення літньої Олімпіади 2028, передають Патріоти України.

За його словами, робота ведеться разом з президентом Національного олімпійського комітету України Сергієм Бубкою.

Гутцайт підкреслив, що підтримав цей проект, заявивши, що він дасть поштовх розвитку масового спорту в країні.

Відзначимо, що заява українського спортивного чиновника стала справжнім курйозом, адже місце проведення Олімпіади-2028 року стало відомо ще три роки тому - Ігри пройдуть в Лос-Анджелесі.

На ситуацію звернули увагу багато спеціалізованих спортивних видань. "Фейл дня. Україна хоче подати заявку на ОІ-2028, які пройдуть у США", - зокрема пишуть ЗМІ.

Як відомо, у 2017 році влада Лос-Анджелеса і керівництво МОК дійшли згоди про проведення в місті літніх Олімпійських ігор 2028 року. 13 вересня в Лімі на 130-й сесії МОК Лос-Анджелес було офіційно оголошено столицею Олімпійських ігор 2028 року.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Йшов шостий рік війни..: ВМФ РФ продовжує отримувати українські двигуни для своїх літаків-амфібій

субота, 27 лютий 2021, 15:00

В лютому на адресу ПАТ «Таганрозький АНТК ім. Г.М. Берієва» з України було відправлено 2 турбореактивних двигуни, тягою понад 60 кН, але не більше 80 кН. 14 лютого 2020 року з аеродрому ТАНТК ім. Г.М. Берієва піднявся в повітря черговий серійний пошуко...

"Реформована поліція обсцикає підступи до ОП", - блогер (відео)

субота, 27 лютий 2021, 14:29

Під час акції на Банковій поліцейські влаштували собі "туалет" просто неба поряд з театром Франка. Співробітники МВС України, що чергують неподалік від Офісу президента України, де сьогодні, 27 лютого 2021 року, проходить акція з вимогою звільнення Сер...