Флешмоб зі стільцем: Журналісти пояснили, чому чоловікам не піддається новий всесвітній челендж (відео)

Вся річ у центрах тяжіння. У більшості дівчат він розташований трохи нижче стегон, а у хлопців набагато вище.

Світом шириться новий челендж, так званий ChairChallenge, де треба зігнутись на 90 градусів, підняти стілець і випростатись. Але більшість чоловіків, на відміну від жінок, не можуть його виконати, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

ChairChallenge охопив віртуальну мережу. Найцікавіше, що сильні та мужні чоловіки не можуть з ним упоратись, на відміну від дівчат, яким легко вдається підняти стілець. «Спочатку два кроки від стіни, потім треба нахилитися, впертися головою в стіну під кутом 90 градусів, стілець треба підтягнути і спробувати випростатися», - пояснює умови челенджу кореспондент ТСН.

Вся річ у центрах тяжіння. У більшості дівчат він розташований трохи нижче стегон, а у хлопців набагато вище. Тому, коли дівчата зігнуті над стільцем, їх центр тяжіння зосереджується над ногами, а у хлопців – над стільцем.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Тих, хто хворів на кір і вітрянку, уханьська зараза обминає стороною, - імунолог

четвер, 15 квітень 2021, 12:00

Лікар заявив, що повідомлення про те, що протитуберкульозна вакцина БЦЖ захищає від коронавірусу, є міфом. Апетит уханьської зарази щодня шокує, тому що поки не знайшли "протиотруту". Станом на ранок четверга, 9 квітня 2020 року, у світі зареєстрували ...

З архіву ПУ. COVID-19: "Майже третина українців мають імунітет проти коронавірусу", - біологиня (відео)

середа, 14 квітень 2021, 23:30

За словами експерта, наразі "відбувається формування популяційного колективного імунітету". "Більше половини населення хворіє на коронавірусну інфекцію безсимптомно. 80% населення взагалі не відчуває або в легкій формі переносить її", – заявила в ефірі...