Французькі аналітики з'ясували, у кого в Україні мобільний інтернет кращий

Тестуванню були піддані всі мережі: 2G, 3G і 4G.

Якість мобільного інтернету від трьох українських телеком операторів проаналізувала французька компанія nPerf, передають Патріоти України з посиланням на ITC.

Повідомляється, що тестування були піддані всі мережі: 2G, 3G і 4G. Найбільше випробувань пройшли в мережі «Київстару», частки Vodafone і lifecell нижче. Причина — різниця в радіочастотних ресурсах операторів. Загальна кількість тестів – більше 23 тисяч.

Лідером за якістю визнано «Київстар». У цього оператора найбільша кількість успішних тестів (91,5%), а середня швидкість передачі даних досягає 22,76 Мбіт/с на прийом і на передачу – 13,12 Мбіт/с.

Проте найменша затримка у lifecell — в середньому 61,65 мс. Лідирує турецький оператор і за якістю браузингу — це порівняння швидкодії при завантаженні п’яти найпопулярніших сайтів уанету крім YouTube.

Таким чином в загальному рейтингу «Київстар» набрав 55 570 балів, lifecell — 47 719 балів, а Vodafone — 42 277 балів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Втекла з дурдому": Ганна Герман нажахала мережу новим іміджем (фото)

п’ятниця, 29 травень 2020, 18:30

Здавалося б, за роки роботи у політиці та на екрані колишня регіоналка Ганна Герман спробувала ледь не усі можливі варіації своєї зачіски. Але ні, Ганні Миколаївні все ще вдається знаходити нові горизонти у перукарському мистецтві. Після ефіру за участ...

"Призведе до тотального здорожчання, навіть хліба", - експерт про запровадження мита на дизпаливо

п’ятниця, 29 травень 2020, 18:24

Експерт також наголосила, ухвалення урядом рішення щодо підвищення акцизів на паливо в умовах нинішньої кризи матиме негативні наслідки для вітчизняної промисловості та економіки держави в цілому. «Спочатку подорожчає пальне на заправках, це відчує, бе...