Google оригінально відзначив 29 лютого

Таким чином компанія показала, що 29 лютого - останній день місяця і останній день календарної зими.

Google присвятив дудл особливою датою - 29 лютого, яка в 2020 році випала на суботу, передають Патріоти України.
На анімованої зображенні буква «О» в слові Google позначена цифрою «29», причому художники наділили цифри особою і ніжками, які постійно підстрибують на місці.
По обидва боки від «іменинниці» розташувалися цифри 28 і 1. Таким чином Google показує, що 29 лютого - останній день місяця і останній день календарної зими, зазначає пошуковик.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Паніка навколо "Північного потоку-2", або Про роль Герхарда Шредера в ... розвалі ЄС", - Злий Одесит

субота, 4 липень 2020, 6:08

Нинішню ситуацію з грандіозним проектом геополітичного впливу Кремля під назвою "Північний потік-2", нічим іншим, крім як панікою, назвати не можна. Про це у своєму блозі пише Злий Одесит, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Причем, е...

"Є те, що підкуповує відразу і назавжди", – Казарін про українську столицю

субота, 4 липень 2020, 5:45

У деяких міст є свій власний образ і внутрішній монолог. В Україні є кілька міст із сильною міської ідентичністю: Львів, Одеса, Харків. У цьому ж списку – окуповані Севастополь і Донецьк. Їхні жителі, змінюючи місце проживання, все одно зберігають прив...