Grandma Universe/Classic Universe 2020: Названо найкрасивішу бабусю Всесвіту-2020 (фото)

Світлана народилася та виросла в Таллінні, працює секретарем в одній з місцевих фірм. Все життя займається фітнесом і обожнює свого онука Даніеля.

Учасниці конкурсу Grandma Universe / Classic Universe 202048-річна Світлана Гітерман була названа найкрасивішою бабусею Всесвіту-2020. Так, вона отримала це звання, здобувши перемогу в фіналі конкурсу Grandma Universe/Classic Universe 2020. Він проходив в Софії (Болгарія), де 33 учасниці з усього світу змагалися в дефіле, творчих конкурсах та розповідали про себе, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Зазначається, що Світлана народилася та виросла в Таллінні, працює секретарем в одній з місцевих фірм. Все життя займається фітнесом і обожнює свого онука Даніеля.

Яна Хаас і Світлана Гітерман

Яна Хаас і Світлана Гітерман

Світлана Гітерман

До слова, на міжнародному конкурсі краси також корону завоювала і львів'янка Оксана Бобошко-Вандерховен. Вона отримала почесний титул Grandma International. Оксана займається колекціонуванням старовинних листівок епохи сецесії. Також вона читає лекції про моду того часу і цікавих жінок. Ще Бобошко-Вандерховен любить подорожі та майстерно танцює танго. Для гала-виходу львів'янка вибрала унікальне плаття з портретом Лесі Українки та її цитатою.

Оксана Бобошко-Вандерховен і Світлана Гітерман

Уляна Оксенюк і Оксана Бобошко-Вандерховен

Уляна Оксенюк і Оксана Бобошко-Вандерховен

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...