"Генії будівництва": У Дніпрі до житлового будинку прибудували двокімнатний цар-балкон (фотофакт)

Прибудова у центрі міста викликала незадоволення мешканців...

У Дніпрі на вулиці Гоголя помітили дивну прибудову до житлового будинку, яку назвали "цар-балконом", передає Depo.Дніпро з посиланням на групу Urban Dneipro у Facebook, передають Патріоти України.

Щоправда, у коментарях дніпряни охрестили цей балкон імператорським, зазначивши, що він стоїть на "лапках курчати", і якщо мешканці інших поверхів захочуть собі такий самий, то невідомо, чим це обернеться.

Згодом з'ясувалося, що ця прибудова двокімнатна, і використовується комерсантами для господарчих цілей. Але насторожує той факт, що будівля розташована на схилі балки, що небезпечно.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...