Геть від Москви, кажете? - Найбільше нафтопродуктів в Україну везуть з Росії

За три місяці цього року Україна імпортувала з РФ нафти та нафтопродуктів на $459,9 млн.

У січні-березні 2019 року частка імпорту нафти та нафтопродуктів з Російської Федерації в Україну сягнула 41,45%. Про це свідчать дані Державної фіскальної служби, передають Патріоти України.

Так, за даними ДФС, за три місяці цього року Україна імпортувала з РФ нафти та нафтопродуктів на $459,9 млн. Частка імпорту сягнула 41,45%.

Із Білорусі за три місяці імпортовано нафти та нафтопродуктів на понад $413,4 млн. Частка імпорту становила 37,27%.

З Литви Україна імпортувала нафти та нафтопродуктів на понад $117,6 млн - 10,60%, а в інших країнах закупила відповідного товару ще на $118,4 млн - 10,68%.

Загалом, за три місяці цього року Україна імпортувала нафти та нафтопродуктів на 1 млрд 109,4 млн дол. При цьому, на експорт за три місяці цього року Україна поставила відповідного товару на $85,8 млн.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. ДП "Антонов" повністю завершило роботу з заміщення російських комплектуючих на вітчизняні та західні аналоги

понеділок, 14 червень 2021, 4:00

Відзначається, що окрім проєктних робіт з заміщення, також підготовлено необхідну конструкторську документацію. Державне підприємство “Антонов” повністю завершило проектну роботу з заміщення комплектуючих РФ вітчизняними та західними аналогами. Про це ...

З архіву ПУ. Москва і Варшава поскандалили через "поділ" України

неділя, 13 червень 2021, 23:05

На російському телебаченні видали чергову порцію маячні про окупацію України. Старанно був обраний "корисний ідіот" і з Польщі, щоб продемонструвати, що не тільки "истинно православная" імперія бороться за "українську спадщину". В ефірі пропагандистськ...