Геть від Москви, кажете? - Найбільше нафтопродуктів в Україну везуть з Росії

За три місяці цього року Україна імпортувала з РФ нафти та нафтопродуктів на $459,9 млн.

У січні-березні 2019 року частка імпорту нафти та нафтопродуктів з Російської Федерації в Україну сягнула 41,45%. Про це свідчать дані Державної фіскальної служби, передають Патріоти України.

Так, за даними ДФС, за три місяці цього року Україна імпортувала з РФ нафти та нафтопродуктів на $459,9 млн. Частка імпорту сягнула 41,45%.

Із Білорусі за три місяці імпортовано нафти та нафтопродуктів на понад $413,4 млн. Частка імпорту становила 37,27%.

З Литви Україна імпортувала нафти та нафтопродуктів на понад $117,6 млн - 10,60%, а в інших країнах закупила відповідного товару ще на $118,4 млн - 10,68%.

Загалом, за три місяці цього року Україна імпортувала нафти та нафтопродуктів на 1 млрд 109,4 млн дол. При цьому, на експорт за три місяці цього року Україна поставила відповідного товару на $85,8 млн.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Дострокові вибори в Білорусі: Як Лукашенко перехитрив Путіна

середа, 20 листопад 2019, 1:00

17 листопада у Білорусі пройдуть дострокові парламентські вибори. У неділю, 17 листопада, у Білорусі відбудуться дострокові вибори до Палати представників, яка є нижньою палатою парламенту (Національні збори, білоруською Нацыянальны сход Рэспублiкi Бел...

Не існує "хорошого" або "поганого": Вчені спростували міф про білий хліб

середа, 20 листопад 2019, 0:25

Ризик появи надмірної ваги повністю залежить від того, як ваш організм - зокрема, кишкові бактерії - реагують на певні продукти харчування. Вчені з інституту Вейцмана в Ізраїлі вважають, що немає ніякої необхідності відмовлятися від вживання білого хлі...