Гібридна боротьба за світове панування: "Китайська пропаганда подає США та ЄС не здатними перемогти COVID-19", - ЗМІ

Не дивлячись на всі розбіжності, Китай під час коронакризи прагне зміцнити свій статус світової держави й розширити вплив на Європу.

Китай більше не хоче, щоб його сприймали як країну, в якій з’явився вірус, він хоче виглядати домінуючою державою, яка переміг Covid-19 і допомагає іншим країнам подолати кризу. Пекін також поширює думку про те, що не комуністичний Китай загрожує світу, а світ загрожує Китаю, передає Frankfurter Rundschau, передають Патріоти України.

При цьому німецькі журналісти посилаються на аналітичні дані від уряду та розвідки ФРН. «В уряді ФРН за пропагандою Пекіна спостерігають з занепокоєнням. Уже в березні міністерство оборони застерігало у своїй внутрішній доповіді про «фейкові новини» з Китаю. На той момент вже давно було ясно, що офіційні дані Пекіна про перебіг епідемії можуть не відповідати дійсності й що випадки зараження і смерті з’явилися в прилеглому до міста Ухань регіоні задовго до грудня минулого року», – зазначається у матеріалі.

Як наголошуються, не дивлячись на всі розбіжності, Китай під час коронакризи прагне зміцнити свій статус світової держави й розширити вплив на Європу. «Пекін постачав медикаменти і засоби захисту до Іспанії, Франції, Австрії, Німеччини й Сербії. Китай вже давно намагається представляти Євросоюз слабким, несолідарним і розрізненим. Слабким у фінансовому плані 16 країнам ЄС в Центральній і Східній Європі Китай регулярно надає кредити й економічну допомогу. Подяка не забариться. Рішення Брюсселя, які можуть зашкодити економічним інтересам Китаю, регулярно підриваються такими країнами, як Угорщина чи Польща», – вказує видання.

Китай також хоче за всяку ціну перемогти у перегонах за першу успішну вакцину від коронавірусу. «Розробка вакцини має довести, що Китай сьогодні випереджає США і є світовим лідером в біомедичних дослідженнях», – вважають в уряді Німеччини.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...