При цьому німецькі журналісти посилаються на аналітичні дані від уряду та розвідки ФРН. «В уряді ФРН за пропагандою Пекіна спостерігають з занепокоєнням. Уже в березні міністерство оборони застерігало у своїй внутрішній доповіді про «фейкові новини» з Китаю. На той момент вже давно було ясно, що офіційні дані Пекіна про перебіг епідемії можуть не відповідати дійсності й що випадки зараження і смерті з’явилися в прилеглому до міста Ухань регіоні задовго до грудня минулого року», – зазначається у матеріалі.
Як наголошуються, не дивлячись на всі розбіжності, Китай під час коронакризи прагне зміцнити свій статус світової держави й розширити вплив на Європу. «Пекін постачав медикаменти і засоби захисту до Іспанії, Франції, Австрії, Німеччини й Сербії. Китай вже давно намагається представляти Євросоюз слабким, несолідарним і розрізненим. Слабким у фінансовому плані 16 країнам ЄС в Центральній і Східній Європі Китай регулярно надає кредити й економічну допомогу. Подяка не забариться. Рішення Брюсселя, які можуть зашкодити економічним інтересам Китаю, регулярно підриваються такими країнами, як Угорщина чи Польща», – вказує видання.
Китай також хоче за всяку ціну перемогти у перегонах за першу успішну вакцину від коронавірусу. «Розробка вакцини має довести, що Китай сьогодні випереджає США і є світовим лідером в біомедичних дослідженнях», – вважають в уряді Німеччини.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...