Гірше вже нема куди? "Таких жахливих умов для ведення бізнесу, як в Україні, немає ніде", - бізнес-стратег (відео)

Відкрити бізнес і вести бізнес - це дві дуже різні речі, зазначає експерт.

Сергій Позняк

Фінансовий стратег Сергій Позняк у прямому етері ObozTV прокоментував фінансову привабливість України для бізнесу, передають Патріоти України.

"Ви знаєте, відкрити бізнес і вести бізнес - це дві дуже різні речі. Тому що відкрити бізнес в Україні - це одне, а от займатись бізнесом в Україні - це зовсім інше. Останнім часом у нас були створені комфортні умови для ведення бізнесу, були створені екосистеми, де бізнеси співіснували комфортно. Але з іншого боку, у рейтингу фінансової довіри Україна знаходиться на 142 місці, при чому одразу після Іраку", - заявив Позняк.

Він зазначив, що досліджував ведення бізнесу в різних країнах, і, на його думку, таких жахливих умов, як в Україні, він не побачив ніде. "Незрозуміле законодавство, величезна кількість контролюючих органів. У нас був мораторій, але він зараз закінчується, і податкова служба буде наділена повноваженнями слідчих органів, але я сподіваюсь, що до "маски-шоу" не дійде, оскільки у нас є цілих два закони проти "маски-шоу", - заявив Позняк.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Господині на замітку: Домашній квас без дріжджів

четвер, 13 серпень 2020, 5:45

Натуральний простий рецепт з мінімумом інгредієнтів і без хімії. В нестерпну літню спеку деякі дачники почуваються недобре. Хочеться прилягти в який-небудь прохолодній призьбі і нічого не робити. Найменший рух відразу ж викликає запаморочення, робить г...

"Життя треба прожити так, щоб у 90-річному віці вами лякали дітей росіян по всьому світу", - Фурса

четвер, 13 серпень 2020, 0:15

Блогер оригінально кинувся на захист американського мільярдера-мецената... Про це фінансист і блогер Сергій Фурса пише у своєму блозі, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Ну и теперь стало ясно, почему именно сейчас ФБР пришло с обыск...