Гнів народу: У Дніпрі влаштували жорсткий самосуд над "мисливцем" за дівчатами (відео)

Хлопці заступилися за дівчину і провели з кривдником "виховну бесіду".

У Дніпрі компанія молодиків влаштувала жорсткий самосуд над нічним мисливцем за дівчатами. У мережі з'явилося відео з місця інциденту, інформує Telegram-канал "Україна 18+", передають Патріоти України.

Згідно з повідомленням, близько опівночі по вулиці Дмитра Кедріна якась "особина" чоловічої статі почала переслідувати молоду дівчину. "Мисливець" завчасно сховав обличчя шарфом так, щоб було видно лише очі.

Дівчина не розгубилася і попросила перехожих хлопців провести її додому. Але молоді люди дещо перестаралися, вирішивши з'ясувати у потенційного маніяка його наміри.

Хлопці заступилися за дівчину і провели з кривдником "виховну бесіду". На опублікованому запису "герой" вже лежить на землі, а в ситуації розбирається патруль поліції.

Обережно! Відео містить ненормативну лексику:

Інші публікації автора

Не по-скрепному: Терористи "Л/ДНР" віджали квартиру і викинули на вулицю дочку адмірала флоту СРСР (фото)

четвер, 6 серпень 2020, 21:16

74-річну жінку фактично позбавили права на квартиру в Будинку військової слави в Москві, а російська поліція при цьому не діє. "После смерти мужа в 2019 году объявился Георгий Закревский, назвавшийся сыном умершего, и потребовал освободить для него час...

В Європі вже п'яті: Чому Україна б'є антирекорди по коронавірусу, - ЗМІ

четвер, 6 серпень 2020, 18:46

Ковід в Україні шириться практично без обмежень. "С одной стороны, ситуация объясняется возросшим количеством ПЦР-тестов: оба дня их делали по 17 и более тысяч. Против 14-15 тысяч в предыдущие дни. Но это объяснение раскрывает новый пласт проблемы - ка...