Гнів народу: У Дніпрі влаштували жорсткий самосуд над "мисливцем" за дівчатами (відео)

Хлопці заступилися за дівчину і провели з кривдником "виховну бесіду".

У Дніпрі компанія молодиків влаштувала жорсткий самосуд над нічним мисливцем за дівчатами. У мережі з'явилося відео з місця інциденту, інформує Telegram-канал "Україна 18+", передають Патріоти України.

Згідно з повідомленням, близько опівночі по вулиці Дмитра Кедріна якась "особина" чоловічої статі почала переслідувати молоду дівчину. "Мисливець" завчасно сховав обличчя шарфом так, щоб було видно лише очі.

Дівчина не розгубилася і попросила перехожих хлопців провести її додому. Але молоді люди дещо перестаралися, вирішивши з'ясувати у потенційного маніяка його наміри.

Хлопці заступилися за дівчину і провели з кривдником "виховну бесіду". На опублікованому запису "герой" вже лежить на землі, а в ситуації розбирається патруль поліції.

Обережно! Відео містить ненормативну лексику:

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...