"Я коли почитав матеріал "Схем", сам по собі подякував їм за об'єктивність. Усе правильно вказано: 126 м². Ділянка приватизувалася ще до анексії Криму. Коли відбулася анексія – були українські кадастри одні, російські кадастри наклалися. Це проблема, яка виникла не тільки у мене. [...] Чому я не вніс будинок у реєстр? Я до цього часу не знаю, як це зробити. Я не визнаю Крим російським. Але обставини не від мене залежать, вони створилися так. Коли відкриєте декларацію, можна побачити, що певні відомості ти маєш внести: що це за земельна ділянка, де вона, кадастровий номер, її оцінка тощо. Вносити те, що ти не визнаєш, – це теж будуть різні думки", – сказав він.
Тупицький зазначив, що "єдина його провина", ймовірно, у тому, що він не звернувся до Національного агентства з питань запобігання корупції по роз'яснення. "Я вважаю як юрист, що навряд чи вони можуть правильно пояснити, [як внести цю ділянку в декларацію] з огляду на такі обставини", – додав він.
За словами Тупицького, він, "захищаючи свою власність", дав довіреність на її продаж. "Ця довіреність українська, вона є в реєстрах – не знаю, відкритих чи ні, але це нотаріальне посвідчення", – сказав він.
"Говорити про мій умисел не хочу, щоб це не виглядало, що я виправдовуюсь, але є питання, я повинен на нього відповісти – сумнівно говорити про мій навмисний умисел", – резюмував голова КСУ.
Тупицького призначили суддею Конституційного Суду у травні 2013 року за квотою президента. Зараз йому 57 років. Він уродженець Черкаської області. У 1993–2010 роках був суддею Куйбишевського райсуду Донецька, потім, до обрання у КСУ, працював в апеляційних господарських судах Донецької, Львівської та Дніпропетровської областей.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...