"Я коли почитав матеріал "Схем", сам по собі подякував їм за об'єктивність. Усе правильно вказано: 126 м². Ділянка приватизувалася ще до анексії Криму. Коли відбулася анексія – були українські кадастри одні, російські кадастри наклалися. Це проблема, яка виникла не тільки у мене. [...] Чому я не вніс будинок у реєстр? Я до цього часу не знаю, як це зробити. Я не визнаю Крим російським. Але обставини не від мене залежать, вони створилися так. Коли відкриєте декларацію, можна побачити, що певні відомості ти маєш внести: що це за земельна ділянка, де вона, кадастровий номер, її оцінка тощо. Вносити те, що ти не визнаєш, – це теж будуть різні думки", – сказав він.
Тупицький зазначив, що "єдина його провина", ймовірно, у тому, що він не звернувся до Національного агентства з питань запобігання корупції по роз'яснення. "Я вважаю як юрист, що навряд чи вони можуть правильно пояснити, [як внести цю ділянку в декларацію] з огляду на такі обставини", – додав він.
За словами Тупицького, він, "захищаючи свою власність", дав довіреність на її продаж. "Ця довіреність українська, вона є в реєстрах – не знаю, відкритих чи ні, але це нотаріальне посвідчення", – сказав він.
"Говорити про мій умисел не хочу, щоб це не виглядало, що я виправдовуюсь, але є питання, я повинен на нього відповісти – сумнівно говорити про мій навмисний умисел", – резюмував голова КСУ.
Тупицького призначили суддею Конституційного Суду у травні 2013 року за квотою президента. Зараз йому 57 років. Він уродженець Черкаської області. У 1993–2010 роках був суддею Куйбишевського райсуду Донецька, потім, до обрання у КСУ, працював в апеляційних господарських судах Донецької, Львівської та Дніпропетровської областей.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...