Головний бджоляр України святкує день народження

Третьому президенту України виповнилося 66 років.

У неділю, 23 лютого, третій президент України Віктор Ющенко святкує день народження. Сьогодні йому виповнилося 66 років, передають Патріоти України.

Зазначимо, Ющенко пішов із посади 10 років тому - взимку 2010-го. Після цього він певний час залишався у політиці. А у 2018 році став головою наглядової ради "Альпарі банку".

Окрім президентства Ющенко увійшов в історію фразою "Ці руки нічого не крали", яку виголосив 2004 року під час теледебатів із Віктором Януковичем, і своїм захопленням - бджолярством.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Будівництво найбільшої в історії України баржі розпочали на Одещині (фото)

п’ятниця, 10 квітень 2020, 22:12

Баржу для українського замовника будують два українських підприємства з українського металу, розробником проєкту є українське проєктне бюро. Будівництво баржі на замовлення Світловодського річкового терміналу здійснять ізмаїльські підприємства «Дунайсу...

Пожежі в Чорнобильській зоні на кордоні Білорусі та України зняли супутники NASA

п’ятниця, 10 квітень 2020, 21:59

На знімках видно масштаб стихії. Супутники NASA зняли пожежі в Чорнобильській зоні на кордоні Білорусі та України. Знімки були зроблені на днях, на них видно масштаб стихії. Рятувальники борються з пожежами з 4 квітня, передають Патріоти України з поси...