Головний військовий прокурор відверто розповів про свої відносини з Луценком (відео)

Всі його помилки будуть платою, зазначив Матіос.

Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос заявив, що у нього не склалися стосунки з генпрокурором Юрієм Луценком. Про це він заявив в ефірі програми "Гордон", передають Патріоти України.

На питання журналіста Дмитра Гордона про те, які у Матіоса відносини з Луценком, той відповів, що "складні". "Але відверті. Я завжди кажу правду", - зазначив Анатолій Матіос.

Про те, що чекає Луценка в майбутньому, Матіос відповів розмито. "[Доля Луценка] вона написана вищими силами. Всі його помилки будуть платою. А все досягнення будуть оцінені набагато пізніше".
За словами Матіоса, Луценко може залишитися генпрокурором тільки в тому, випадку якщо це вирішить Верховна Рада. "Президент подає кандидатуру, а Рада затверджує. Генпрокурором може бути будь-яка людина з вищою освітою", - заявив Анатолій Матіос.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Кінець епохи Ердогана?: "Розкол в турецькій партії влади", - DW

середа, 18 вересень 2019, 22:51

За останні місяці турецьку Партію справедливості і розвитку покинули тисячі її членів - в тому числі екс-прем'єр-міністр країни Ахмет Давутоглу. Чим це може обернутися для Ердогана? "Ахмет Давутоглу долгое время считался одним из самых влиятельных туре...

Росія не вірить у втрату ринку: "Європа відмовляється від вугілля", - DW

середа, 18 вересень 2019, 22:40

У портах під Петербургом і Мурманськом будують нові вугільні термінали для експорту в ЄС, а там приймають програми по закриттю вугільних електростанцій. На черзі - Німеччина. "Такое впечатление, что Евросоюз и Россия живут в разных энергетических реали...