Головний військовий прокурор відверто розповів про свої відносини з Луценком (відео)

Всі його помилки будуть платою, зазначив Матіос.

Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос заявив, що у нього не склалися стосунки з генпрокурором Юрієм Луценком. Про це він заявив в ефірі програми "Гордон", передають Патріоти України.

На питання журналіста Дмитра Гордона про те, які у Матіоса відносини з Луценком, той відповів, що "складні". "Але відверті. Я завжди кажу правду", - зазначив Анатолій Матіос.

Про те, що чекає Луценка в майбутньому, Матіос відповів розмито. "[Доля Луценка] вона написана вищими силами. Всі його помилки будуть платою. А все досягнення будуть оцінені набагато пізніше".
За словами Матіоса, Луценко може залишитися генпрокурором тільки в тому, випадку якщо це вирішить Верховна Рада. "Президент подає кандидатуру, а Рада затверджує. Генпрокурором може бути будь-яка людина з вищою освітою", - заявив Анатолій Матіос.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Загадку лохнеського чудовиська розкрили українські вчені

п’ятниця, 27 листопад 2020, 1:00

В океанах, морях, озерах існують хвилі, які побачити своїми очима практично неможливо, адже вони прокочуються в товщі води. Тому їх назвали внутрішніми. — Сразу скажу, что наша группа не ставила задачу разгадать тайну лох-несского чудовища, но получило...

Неможливо відірвати погляд: Художниця перетворює макіяж на маленькі твори мистецтва (фото)

п’ятниця, 27 листопад 2020, 0:07

Хто б міг подумати, що повіки можуть бути полотном. Візажист з Ізраїлю на ім'я Тал Пелег опанувала мистецтво макіяжу досконало, і тепер її роботи більше нагадують картини, ніж звичний мейкап. Малюнки, які вона створює на повіках, дуже крихітні, але спо...