Постраждала дмитрова честь: Гордон подав до суду на свою колегу

Причина конфлікту - інтервʼю Соколової з Балашовим.

Дмитро Гордон і Яніна Соколова

Журналіст Дмитро Гордон подав до суду на свою колегу Яніну Соколову через інтерв'ю на її проекті «Рандеву» з лідером партії «5.10» Геннадієм Балашовим, яке відбулося в березні. Про це Соколова повідомила у Facebook, передають Патріоти України.

«Дмитро Гордон подав до суду на мене і мій продукт Рандеву, який виходить на 5 каналі. Ми - відповідач 2 у позові. Після пана Балашова. Клас... Ціна питання: 1 мільйон гривень. Причина: зазіхання на його честь і гідність, ділову репутацію і т.д.» - зазначила вона.

Також Соколова розповіла, який момент інтерв'ю міг стати причиною подання позову. «У ньому останній заявив що ніби-то пан Гордон і пан Смешко - є проєктами Віктора Медвечука і працюють в одній команді на користь кума Путіна. Акцентую: це було сказане ротом пана Балашова. Не мною, не у супровідній начитці. А саме гостем. Конфлікт між паном Балашовим і паном Гордоном - давня історія. І нехай чубляться, це їхнє право», - підкреслила вона.Журналістка уточнила, що її інтереси погодився представляти російський адвокат Ілля Новіков.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Будьте пильні! - Лікар розповів, як розпізнати меланому (відео)

субота, 8 серпень 2020, 14:29

Комаровський пояснив причини появи злоякісних пухлин. За словами лікаря, існує два типи сонячних променів, що призводять до пошкодження шкіри. Найбільш небезпечними вважаються UVA-промені. Саме вони сприяють виникненню злоякісних утворень. Виявляється,...

"Заборонений Пантелеймон, або Як українська література становила загрозу Російській імперії", - Олесь Федорук

субота, 8 серпень 2020, 14:15

Валуєвський циркуляр 1863 року обмежив функціонування українського слова, Емський указ 1876 року ще більше посилив мовну репресію, спрямовану на русифікацію українців. "7 серпня – 201-а річниця від дня народження Пантелеймона Куліша (1819–1897). З цієї...