Як на зиму приготувати аджику, щоб максимально зберегти всі корисні властивості овочів і порадувати гурманів гостренькою стравою.
Які асоціації виникають у тебе при слові "аджика"? Гостра, пекуча, червона. А якщо ще ця аджика не варена, а сира, то її користь і витамінність збільшується в рази, передають Патріоти України.
Рецепт цієї аджики не містить помідорів, тобто соус виходить по-справжньому пекучим і яскравим. А щоб додати маслянистості і насиченості смаку, в аджику кладуть волоські горіхи, традиційний і улюблений додаток кавказької кухні.
Аджика не варена по-абхазьки – інгредієнти:
- 500 г червоного гіркого перцю,
- 1 головка часнику,
- 100-200 г волоських горіхів,
- сухі спеції і трави (коріандр, хмелі-сунелі, кріп, чебрець, базилік) за смаком,
- 1 ч. ложка винного оцту,
- сіль за смаком.
Рецепт аджики не вареної на зиму:
- Перш ніж займатися червоним гірким перцем, обов'язково запасись тонкими гумовими рукавичками, щоб не обпекти руки, адже він недаремно ще називається пекучим.
- Перець помий, обсуши, очисти від хвостиків і при бажанні - від насіння. Взагалі зернятка гіркого перцю надають додаткової гостроти й аромату соусу, особливо якщо аджика - не варена, а сира.
- Двічі пропусти гіркий перець і часник через м'ясорубку. Додай у масу винний оцет і гарненько перемішай.
- Всі сухі спеції прогрій дві хвилини на розпеченій сковороді без олії - так вони стануть більш ароматними. Потім подрібни їх у блендері або кавомолці.
- Додай спеції і сіль до овочів і перемішай.
- Обсуши на сковороді волоські горіхи і очисти від лушпиння. Подрібни їх в блендері і додай в аджику. Чим більше горіхів - тим м'якшою за смаком і в'язкою за консистенцією виходить соус.
- Знову гарненько перемішай аджику і не вареною розклади по підготовлених стерилізованих банках. Накрий банки кришками і постав у холодильник або льох. Аджика не варена може зберігатися в холоді до самої зими.
Смачного!
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...