Ми звикли асоціювати японську кухню з рисом, рибою та іншими морепродуктами, хоча насправді вона дуже багата і різноманітна. Наприклад, ви знали, що японці також готують борщ? Так-так, і, судячи з усього, досить непогано. Звичайно, рецепт борщу по-японськи істотно відрізняється від того, який ми звикли бачити в українській кухні. Про те, як готується популярне блюдо в Японії, в своєму блозі на YouTube розповів шеф-кухар Йоші Фудзівара, передають Патріоти України.
Для приготування борщу нам знадобляться: вода (3 л), свиняча грудинка (250 г), місо-паста (50 г), цибуля (2 шт), картопля (5 шт), морква (1 шт), капуста (½ головки) .
При бажанні блюдо можна урізноманітнити і такими інгредієнтами: гриби шиітаке (3 шт), ерінги (1 шт), енокі (65 г), дайкон (1 шт), соєві паростки мояші (25 г).
Почнемо готувати борщ
Почніть з продуктів, які готуються довше за інші: почистіть картоплю, моркву та залиште у воді на 5 хв. Потім, наріжте цибулю капусту. Капусту потрібно обов'язково промити. Також наріжте шиітаке (видаліть тільки ніжку), ерінги та енокі. Якщо ви додаєте дайкон, використовуйте тільки нижню частину. Потім поріжте імбир та м'ясо тонкими скибочками.
Налийте до сковороди масло та додайте овочі (моркву, картоплю), щоб протушкувати. Пізніше додайте м'ясо та обсмажуйте до неповної готовності.
Додайте до каструлі 3 л води та додайте туди овочі з м'ясом. Як тільки почне підніматися піна, обережно приберіть її. Додайте інші овочі та гриби. Наприкінці, коли ваш борщ вже трохи провариться, додайте соєві паростки та капусту.
Після цього додайте місо-пасту, обережно розчиняючи її в борщі. Кількість місо-пасти залежить від вашого смаку. Також в кінці можна додати трохи соєвого соусу та саке, також за смаком. Доведіть борщ до кипіння.
Подавати борщ необхідно, починаючи з овочів - викладіть їх до тарілки, а після цього додайте й бульйон. Смачного!
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...