Чи знаєте ви, що бананові шкірки можна їсти? Якщо так, вітаємо. Можете гортати сторінку одразу до рецепта джему й цукатів. Якщо ні, влаштовуйтеся зручніше: зараз ви дізнаєтеся дещо нове і цікаве, передають Патріоти України.
Використання бананової шкірки ідеально лягає в концепцію zero waste: набір принципів, спрямованих на те, щоб звести до мінімуму кількість сміття на землі. Користі в шкірці стільки ж, як і в самих бананах: тобто в ній містяться вітаміни В6 і С, марганець, калій, магній, рибофлавін і багато іншого.
Тому шкірку можна спокійно їсти. Щоправда, не сирою – вона банально несмачна. А ось якщо приготувати з неї джем або цукати, повірте, ви будете в захваті.
Важливий момент: банани для варення і цукатів треба купувати лише яскраво-жовті, однорідного кольору, без найменших чорних крапок і будь-яких вад.
Джем із бананових шкірочок стане чудовим доповненням до млинців, оладок і панкейків. Радимо ще мазати його на тости, а також подавати до сиру і спробувати з паштетом.
Знадобиться:
Як готувати:
Солодкі й трохи терпкі, темно-коричневого кольору – бананові цукати стануть чудовим перекусом або доповненням до чаю. Не будемо казати, що це корисний смаколик, оскільки готуються вони з великою кількістю цукру. Скажемо лише, що смак бананових цукатів чимось подібний до фініків.
Знадобляться:
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...