Господині на замітку: Плавлений сир по-домашньому

Багатьом відомо, що плавлений сир - це не сир в повноцінному сенсі слова, оскільки він є побічним продуктом виробництва. Проте, продукт цей дуже популярний і в певному сенсі витримує конкуренцію зі «справжніми» сирами.

Особливий сорт - плавлений сир з кремовою консистенцією, ідеальний як намазка для бутербродів. Нерідко його включають у вершкові супи з грибами, рибою, беконом. У продажу таких сирів багато, асортимент великий, навіть розгубитися можна. А вдома приготувати пробували? Дуже цікавий виходить результат, передають Патріоти України.

Перевага домашнього плавленого сиру перед магазинним в тому, що можна «поставити свій акцент», а не задовольнятися готовим. Наприклад, приготувати простий вершковий сир, а потім додати сушені трави, спеції, підсмажений бекон, ароматну шинку, гриби, в'ялені томати, оливки або маслини - словом, все-все, що тільки можна собі уявити.
Для приготування сиру знадобляться самі звичайні продукти, а також будь-які добавки. Сам процес нескладний, а результат - чудовий. Що стосується використання, то плавлений сир домашнього приготування стане основою для паштетів, рулетів, салатів, соусів, для додавання у випічку і десерти.
Інгредієнти:
  • сир - 800 г
  • яйце - 2 шт.
  • сметана - 3 ст. л.
  • сіль - 1 ч. л. без гірки
  • сода - 1 ч. л. без гірки
  • петрушка або кріп - за смаком
  • печериці - 200 г
Приготування:
  1. Сир, яйця, сметану, сіль і соду змішати і збити блендером.
  2. Поставити масу на водяну баню, варити, помішуючи, 15 хвилин, щоб маса розплавилася і вийшла однорідною.
  3. Печериці порізати на дрібні шматочки і обсмажити на вершковому маслі до готовності.
  4. У розплавлену сирну масу додати обсмажені гриби і дрібно посічену зелень.
  5. Перекласти отриману масу в баночку або яку-небудь ємність. Дати сиру повністю остінуть.
Зберігати плавлений сир в холодильнику. Подавати готовий сир з тостами або свіжим хлібом.

Смачного!

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...