Полуниця максимально корисна для серця. Її можна їсти для кишечника (допомагає боротися з запорами) і суглобів, вона покращує шкіру.
Полуниця - одна з найбільш корисних літніх ягід. Вона насичена вітамінами А, В1, В2, В9, С і багатьма іншими. Додатково вона містить мінерали: калій, кальцій, йод, фосфор, магній, цинк, натрій. Калорійність полуниці - від 33 до 41 ккал на 100 грамів. Жирів майже немає - 0.4; білки - 0.8, вуглеводи - 7.5, передають Патріоти України.
Ягодою найкраще ласувати на десерт замість солодощів. Справа в тому, що вона містить багато органічних кислот, які на голодний шлунок можуть викликати роздратування його стінок.
Правильно мити полуницю так: обдавати окропом в друшляку. Якщо ви не хочете їсти теплу ягоду, вже після обробки можна поставити в холодильник.
Багато господарів хочуть заготовити полуницю на зиму, але не всі варять варення та джеми. Тим більше, що суботнім грудневого ранку особливо хочеться поснідати "зі смаком літа". Реалізувати це можна за допомогою полуниці, перетертої в цукрі без варіння. Нижче розповімо і покажемо, як робиться така заготовка.
Полуниця на зиму з цукром без варіння. Покрокова інструкція
Беремо 500 грам полуниці.
Моєму полуницю, видаляємо плодоніжки.
Додаємо в полуницю 500 грам цукру.
Перетираємо дерев'яним товкачем, як картопляне пюре. Але не до однорідної каші, а щоб залишалися шматочки ягоди.
Ставимо в холодильник на годину, щоб розчинився цукор.
Банку пастеризуємо над парою або обробляє окропом. Кришку - теж моєму окропом.
Перетерті ягоди засипаємо в банку, але не до країв. Потрібно залишити вгорі місце для 100 грам цукру, який утворює так звану цукрову пробку.
Полуниця без варіння на зиму готова. Ставимо її для зберігання в холодильник і насолоджуємося взимку.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...