Господині на замітку: Рецепт пряного десерту з шовковиці на зиму
Звичайне варення з шовковиці нічим особливо не вражає - воно простеньке, солоденьке, миле, але не більше того. І багато господинь навіть не спромагаються заготовити шовковицю на зиму у вигляді варення, віддаючи перевагу більш виразним смакам...

А даремно, адже, крім приємного смаку, шовковиця ще має цілющі властивості: вона здатна знижувати артеріальний тиск і благотворно впливає на шлунок і органи травлення. І такі живі ліки будуть зовсім не зайвими в твоїх заготовках на зиму, передають
Патріоти України з посиланням на
tochka.net.
Ти тільки спробуй, як перетворюється аромат і смак варення з шовковиці, якщо облагородити його прянощами і спеціями. А потрібно всього-лише додати паличку кориці, кілька зірочок бадьяну і підкислити лимоном!
Рецепт саме такого надзвичайно смачного, пряного, ароматного і привабливого варення з шовковиці і пропонуємо випробувати в цьому сезоні.
Інгредієнти:
- 2 кг шовковиці,
- 1 кг цукру,
- 0,5 ст. ложки лимонної кислоти,
- 1 паличка кориці,
- 3 зірочки бадьяну,
- 0,5 л води.
Рецепт приготування:
- Для варення з шовковиці краще брати стиглі, тверді пружні ягоди. Шовковицю акуратно помий і швидко дістань із води, щоб вона не встигла насититися і обм'якнути.
- Поклади в шовковицю бадьян і паличку кориці, засип цукром, змішаним із лимонною кислотою, і залиш настоятися 30 хвилин, щоб ягоди пустили сік.
- Налий у шовковицю воду. Якщо ти бажаєш отримати більш густе варення з шовковиці, то воду додавати не потрібно.
- Відправляй шовковицю на середній вогонь, доведи до кипіння і готуй варення з шовковиці на слабкому вогні 15-20 хвилин. За цей час встигнуть зваритися хвостики, і твоє шовковичне варення не зіпсується в банках.
- Перед тим як закатати варення, дістань із нього паличку кориці. Готове гаряче варення з шовковиці залий по підготовлених стерилізованих банках і закатай.
- Банки переверни, вкутай ковдрою і залиш до повного охолодження. Зберігай варення з шовковиці в прохолодному темному місці.
Смачного!
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
Інші публікації автора
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...