Як відомо, коли в середині 80-х на естраді з'явилася музична група, в якій вихованці дитбудинків тоненькими голосами співали зворушливі нехитрі пісні про нерозділене кохання, публіка була в захваті, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.
Перебуваючи на піку популярності учасники «Ласкового мая» навряд чи могли припустити, що через десятки років будуть регулярно поливати один одного «брудом», звинувачуючи в незаконному привласненні музичної спадщини колективу.
І, тим не менш, Андрій Разін і Юрій Шатунов вже не один рік привселюдно з'ясовують відносини, ініціювавши не одне судове засідання. При цьому Разін періодично звертається до розуму і совісті ексколеги, пропонуючи позбутися згубного впливу його концертного директора Аркадія Кудряшова.
Але недавно в мережі з'явилася нова інформація, яка доводить, що колишня слава в складі «Ласкового мая» не дає спокою Шатунову. Більш того, вокаліст пішов на крайні заходи, щоб стати правовласником заповітних хітів «Седая ночь» і «Белые розы».Власник іменитого російського музичного видавництва «Ліга прав» Ігор Маматов пояснив, що тривалий час права на пісні «Ласкового мая» належали першому засновнику - Сергію Кузнецову і, очевидно, з ним Шатунов укладав договори на передачу авторських прав на композиції групи: «Кузнецов всіх підставив і ці ж пісні сам нахабно перепродав в переробку Шатунову. Мабуть, той йому виставив пляшку горілки і дав чергову розписку на енну суму, яку навряд чи йому заплатить ... ».
Не відомо, що спонукало впливових шоу-бізнесових діячів стати на захист Разіна і сипати обвинуваченнями в сторону Шатунова, але, очевидно, що розв'язка цієї конфліктної історії настане не скоро.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...