Готують до операції: Главу Єврокомісії Юнкера терміново госпіталізовано під час відпустки

Жан-Клод Юнкер очолює Європейську комісію з 2014 року. 31 жовтня 2019 року закінчується термін його обрання, і його змінить на наступні п'ять років Урсула фон дер Ляєн із Німеччини.

Жан-Клод Юнкер

64-річний європейський політик, президент Єврокомісії, колишній прем'єр-міністр Люксембургу Жан-Клод Юнкер перервав свою відпустку через несподіване погіршення здоров'я. Його екстрено госпіталізували, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу Єврокомісії.

Президенту Європейської комісії Жан-Клоду Юнкеру довелося скоротити свою відпустку в Австрії за медичними показаннями. Його було доставлено назад у Люксембург, де йому буде терміново проведено холецистектомію (хірургічне видалення жовчного міхура).

Жан-Клод Юнкер очолює Європейську комісію з 2014 року. 31 жовтня 2019 року закінчується термін його обрання, і його змінить на наступні п'ять років Урсула фон дер Ляєн із Німеччини. Юнкер згадував про свій намір відійти від політики.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Нововведення від НБУ: Українцям доведеться попереджати банк про покупки

четвер, 28 травень 2020, 4:00

Відзначається, що питання у банків можуть виникнути до операцій, які не відповідають заявленому фінансовому стану клієнтів. Українцям сказали попереджати банки про великі покупки. В іншому випадку гроші можуть заблокувати, попереджає перший заступник г...

Хіти тижня. В Україні назвали єдиний спосіб зупинити агресію Росії

четвер, 28 травень 2020, 1:00

Потужна армія є реальним інститутом стримування країни-агресора, яка вибудувала свої війська вздовж нашого кордону. «Ніяка дипломатія не матиме глобального успіху, якщо вона не спирається на фундамент потужних збройних сил, які є реальним інститутом ст...