Готують до операції: Главу Єврокомісії Юнкера терміново госпіталізовано під час відпустки

Жан-Клод Юнкер очолює Європейську комісію з 2014 року. 31 жовтня 2019 року закінчується термін його обрання, і його змінить на наступні п'ять років Урсула фон дер Ляєн із Німеччини.

Жан-Клод Юнкер

64-річний європейський політик, президент Єврокомісії, колишній прем'єр-міністр Люксембургу Жан-Клод Юнкер перервав свою відпустку через несподіване погіршення здоров'я. Його екстрено госпіталізували, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу Єврокомісії.

Президенту Європейської комісії Жан-Клоду Юнкеру довелося скоротити свою відпустку в Австрії за медичними показаннями. Його було доставлено назад у Люксембург, де йому буде терміново проведено холецистектомію (хірургічне видалення жовчного міхура).

Жан-Клод Юнкер очолює Європейську комісію з 2014 року. 31 жовтня 2019 року закінчується термін його обрання, і його змінить на наступні п'ять років Урсула фон дер Ляєн із Німеччини. Юнкер згадував про свій намір відійти від політики.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Верифікація субсидій: Як проводитимуть і хто постраждає найбільше

неділя, 20 жовтень 2019, 22:45

Парламент проголосував за законопроект №1231 "Про верифікацію і моніторингу державних виплат". Журналісти проаналізували, за що зможуть позбавити виплат субсидіантів і з яких джерел будуть черпати відомості чиновники, передають Патріоти України з посил...

Quantum Stealth: Матеріал, що дає невидимість, винайшли канадські вчені (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 22:38

Раніше технології такого рівня описувалися у фантастичній літературі. Вчені з канадської компанії Hyperstealth винайшли камуфляжний матеріал під назвою Quantum Stealth, за допомогою якого змогли створити "щит невидимості", передають Патріоти України з ...