"Гра у хвилі": "Україна завжди на крок позаду Кремля", - британський полковник про російську паспортизацію на Донбасі

Україна повинна була передбачити, що Путін почне видавати російські паспорти українцям на окупованих Кремлем територіях, але не зробила цього...

Як зауважив британський полковник Глен Грант, який консультував армії багатьох європейських країн, дії Росії можна описати як гру у хвилі, передають Патріоти України з посиланням на Громадське.

"Просто як море: туди-сюди. Але приплив наближається, і щоразу хвилі все ближче", – каже він.

На переконання військового, проблема полягає у тому, що ти не знаєш, якою буде наступна хвиля. "Це може бути Донбас, може бути Азовське море, може бути Одеса, а може бути і щось дипломатичне чи просто дезінформація", – підкреслив Грант.

За його словами, Україна могла передбачити, що складеться така ситуація, оскільки аналогічна історія з паспортами відбувалася з країнами Балтії.

"Уряд повинен передбачити, що Путін так вчинить, і повинен був підгодовувати законодавчу базу чи якусь концепцію, як з цим упоратися. Путін просто грає у гру з Україною, і нині Україна завжди перебуває на один крок позаду. Україна повинна бути на один крок попереду. Ви повинні посилити армію. Дипломатія працює, коли позаду є сильна армія", – наголосив він.

Водночас Грант підкреслив, що Путін використовує кожну можливу нагоду, яка, на його думку, дає йому законні підстави згодом всіх запевнити, що він так захищає своїх громадян на українських територіях. "Якщо він вирішить, що це законно, він це зробить. І без гарантій НАТО це є справжнім викликом для України", – додав полковник.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Тільки морально сліпа людина може цього не помічати": Як учені довели відсутність "рідства" між українцями і росіянами

понеділок, 21 жовтень 2019, 16:30

Росія здійснила велику помилку з огляду на власні інтереси. Вона вирила траншею, наповнену кров’ю, ненавистю та кривдою. Українці не дозволять росіянам називати себе братнім народом... Про це у своєму блозі пише екснардеп, заступник голови Спілки офіце...

Хіти тижня. "Уступить дорогу молодым": Шнур покидає "Ленінград"

понеділок, 21 жовтень 2019, 15:30

Ще з травня численні фанати групи "Ленінград" сподівалися, що заява їхнього улюбленого музиканта про розпуск музичного колективу виявиться всього лише невдалим жартом. У суботу, 12 жовтня, група «Ленінград» дала останній концерт прощального туру в Санк...