"Грабують спокійно, почуваються вільно": Офіцер ЗСУ розповів про злочинну схему на київському вокзалі

​Кишенькові злодії, що промишляють в Києві в районі Південного залізничного вокзалу, обзавелися сильними покровителями. Коли злодіям намагаються протистояти, на допомогу криміналітету приходять люди, що представляються співробітниками поліції.

Про жахливий випадок у столиці розповів офіцер ЗСУ Анатолій Штефан, передають Патріоти України.

"Залізничний вокзал. Зграя красенів ромів вибігає з КFC після крадіжки, на повній швидкості за ними женуться хлопці з "Муніципальної варти Києва" на чолі з Сергієм Бондарем і "затискають" їх в магазині через дорогу. Відразу до Сергія підходить "співробітник МВС" в штатському», - розповів офіцер.
Чоловік, який назвався представником поліції, запропонував тут же на місці «вирішити питання».
«Грабують спокійно людей і відчувають себе вільно, а перевертень їх прикриває, - констатував Штефан. - Ось чому ніхто, ніколи і нічого там не робить».
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Генпрокурор озвучила нові деталі вбивства на Київщині 5-річного Кирила Тлявова (відео)

субота, 6 червень 2020, 17:43

Цей злочин стався 31 травня 2019 року в Переяслав-Хмельницькому. У справі про вбивство 5-річного Кирила Тлявова з’явилися нові деталі. Зокрема, стало відомим, що поліцейські здійснили понад 10 пострілів в бік громадського місця, де перебувала дитина. П...

Перемогла коронавірус: 104-літня жінка назвала найефективніші ліки

субота, 6 червень 2020, 17:10

Більшу частину життя вдова працювала в галузі охорони здоров'я та до 101 року не переставала водити машину. Мешканка будинку для людей похилого віку в англійському місті Дербі пережила дві війни, пандемію іспанського грипу і тепер одужала після коронав...