"Грядут перемены?": Російська "Вікіпедія" відправила ватажка терористичної "ДНР" у відставку

Чому насправді змінилися дані про «етапи великого шляху» цього персонажа, не відомо.

Жителі так званої «ДНР» повідомили в соцмережах, що в російській Вікіпедії з'явилися нові відомості про ватажка квазіутворення Дениса Пушиліна, передають Патріоти України.

У біографії колишнього МММ-ника тепер написано наступне: дата вступу на посаду - 20 листопада 2018 року, а в наступній сходинці, там де зазвичай пишуть дату відходу з поста, - увага! - 26 грудня 2020 року. Його наступником значиться «мер» окупованої Горлівки Іван Приходько.

«Грядут перемены», - припустив один донеччанин. Інший іронізує: «Зачем вы так Дениску пугаете, он сейчас возьмет и со страху Ваньку грохнет». «Пусть грохнутся оба», - побажав третій.
Чому насправді змінилися дані про «етапи великого шляху» цього персонажа, не відомо. «Может, Википедия быстрее всех узнала об отставке», - вважає один з користувачів соцмереж. «Слишком хорошо, чтобы быть правдой», - з гіркотою резюмували в місцевих пабліках.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Добре виконали свої обов'язки": В Ірані нікого не заарештують за збиття пасажирського літака МАУ

понеділок, 6 квітень 2020, 18:24

Іранський парламентарій заявив, що літак нібито "не був під контролем диспетчерської вежі, а опинився під контролем Америки", борт був в Ізраїлі за тиждень до атак і там "його систему безпеки зламали і перехопили управління". В Ірані нікого не заарешту...

7 квітня - Благовіщення Пресвятої Богородиці: Найкращі привітання

понеділок, 6 квітень 2020, 18:12

Вже завтра всі християни відправлять своїм друзям і знайомим красиві листівки з Благовіщенням або привітання з Благовіщенням в смс, в прозі або вірші. Благовіщення Пресвятої Богородиці 2020 відзначають у вівторок, 7 квітня, передають Патріоти України з...