Гройсман хоче зобов'язати українців ​отримувати нові паспорти в формі пластикової ID-карти

Термін дії класичних паспортів-книжечок в Україні буде обмежений.

Українців зобов'яжуть отримувати нові біометричні документи в формі пластикової ID-карти. Проект закону з цього питання вніс прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передають Патріоти України з посиланням на Факты.

Пропонований документ обмежує термін дії паперових паспортів для молоді моментом досягнення ними 25-річного віку. Якщо закон буде прийнятий, молодим людям не стануть вклеювати фотографії та обміняють книжечку на пластикову ID-карту.
Така ж норма стосується і громадян, які мають вклеювати фото в 45 років. Людям старше 45 років змінювати документ не потрібно - за їх паспортами-книжечками пропонується закріпити довічний статус, якщо на момент вступу закону в силу їм виповнилося 45 років і їх паспорт дійсний, тобто з уклеєним фото.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. За чий рахунок були "безкоштовні" освіта, медицина, квартири, "дешеві" ціни і тому подібне, - ЗМІ

субота, 15 травень 2021, 4:00

Цікава і корисна стаття, особливо для тих хто перейменовує Донецьк в Сталіно ... Шкода, що мало висвітлюється ця тема. А треба, щоб знали радєтєлі совдепії, за чий рахунок була “безкоштовна” освіта, медицина, квартири, “дешеві” ціни і тому подібне, пер...

З архіву ПУ. Надсилають "подарунок" на "Нову пошту": Українці стали жертвами шахрайської схеми

п’ятниця, 14 травень 2021, 23:55

Українцям по всій країні приходять "подарункові сертифікати на 1500 грн" на покупки в ювелірних магазинах, яких не існує. Сертифікати надсилають післяплатою у відділення "Нової пошти", однак щоб отримати "подарунок", доведеться віддати 90-150 грн і спл...