Гройсман жорстко "наїхав" на НКРЕКП через тарифи

Від прем'єр-міністра Володимира Гройсмана надійшло доручення, в якому йдеться про врегулювання вартості на електроенергію.

Так, Володимира Гройсман дав доручення НКРЕКП врегулювати ціни на електроенергію, які буде платити промисловість, беручи до уваги впровадження нового ринку електроенергії. Дана заява надійшла від голови Кабміну під час засідання, передають Патріоти України.

"До наступного уряду, і нехай збирається НКРЕКП, нехай розглядають питання, нехай зменшують ті тарифи. Це їх повноваження. І нехай не включають нам дурня", - заявив Гройсман.

Також Гройсман поставив вимогу прийняти Міністерством енергетики та НКРЕКП всі нормативні акти, які необхідні для того, щоб знизити ціну на електроенергію для підприємців України.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Китайнаш: Про плани Путіна напасти на Піднебесну

четвер, 22 серпень 2019, 23:05

Кровожерливі російські генерали не можуть «задовольнитися» планами нападу на Україну та інші країни пострадянського простору. «Плацдармом для наступления послужат приграничные к Китаю территории Монголии, требующей от Пекина вернуть ряд спорных земель....

Посібник терористів, через якого вбили десять українських бійців, за рік може вийти на волю

четвер, 22 серпень 2019, 22:58

Бутрименка взагалі засудили за фінансування тероризму. Справа сепаратиста Миколи Бутрименка: слідчі вважають саме через нього 2014-го загинуло 10 українських спецпризначенців. Бутрименко привів до хати, де перебували українські захисники, бойовиків. І ...