Гройсман жорстко "наїхав" на НКРЕКП через тарифи

Від прем'єр-міністра Володимира Гройсмана надійшло доручення, в якому йдеться про врегулювання вартості на електроенергію.

Так, Володимира Гройсман дав доручення НКРЕКП врегулювати ціни на електроенергію, які буде платити промисловість, беручи до уваги впровадження нового ринку електроенергії. Дана заява надійшла від голови Кабміну під час засідання, передають Патріоти України.

"До наступного уряду, і нехай збирається НКРЕКП, нехай розглядають питання, нехай зменшують ті тарифи. Це їх повноваження. І нехай не включають нам дурня", - заявив Гройсман.

Також Гройсман поставив вимогу прийняти Міністерством енергетики та НКРЕКП всі нормативні акти, які необхідні для того, щоб знизити ціну на електроенергію для підприємців України.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

У Нафтогазі вже восени прогнозують підвищення ціни на газ майже на 40%

четвер, 6 серпень 2020, 21:59

Нафтогаз уже підвищив серпневу ціну на газ для населення. Ціна на природний газ становитиме 3,24 грн/куб.м з ПДВ та без урахування вартості доставки. У Нафтогазі прогнозують, що восени вартість природного газу для населення підвищиться майже на 40%. Пр...

У Берліні дика свиня обікрала нерозважливого нудиста: Під регіт оточуючих нещасний ганявся за злодійкою (фото 12+)

четвер, 6 серпень 2020, 21:36

Дика свиня украла речі (зокрема, ноутбук) у чоловіка, який засмагав без одягу. У Берліні стався курйозний епізод на місці масового відпочинку. Дика свиня украла речі (зокрема, ноутбук) у чоловіка, який засмагав без одягу, змусивши його ганятися за твар...