Гройсман жорстко "наїхав" на НКРЕКП через тарифи

Від прем'єр-міністра Володимира Гройсмана надійшло доручення, в якому йдеться про врегулювання вартості на електроенергію.

Так, Володимира Гройсман дав доручення НКРЕКП врегулювати ціни на електроенергію, які буде платити промисловість, беручи до уваги впровадження нового ринку електроенергії. Дана заява надійшла від голови Кабміну під час засідання, передають Патріоти України.

"До наступного уряду, і нехай збирається НКРЕКП, нехай розглядають питання, нехай зменшують ті тарифи. Це їх повноваження. І нехай не включають нам дурня", - заявив Гройсман.

Також Гройсман поставив вимогу прийняти Міністерством енергетики та НКРЕКП всі нормативні акти, які необхідні для того, щоб знизити ціну на електроенергію для підприємців України.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Маляр з автосервісу: РосЗМІ ідентифікували "двійника" Зеленського, якого помітили у московському метро (відео)

субота, 19 жовтень 2019, 20:29

Чоловік родом з Узбекистану, і про те, хто такий Володимир Зеленський, не мав жодного поняття. Особу чоловіка, який прославився в мережі завдяки своїй схожості з президентом України Володимиром Зеленським, змогли з'ясувати російські ЗМІ. Інтерв'ю з дві...

Проголосованого Радою замало: "ДНР" вимагає від Києва погодити закон про амністію

субота, 19 жовтень 2019, 20:17

У терористичній "ДНР" заявили, що прописана в Мінських угодах амністія для учасників подій 2014 року на Донбасі "їх не влаштовує". За словами так званої "обмудсвумен" Дар'ї Морозової, законодавство щодо зняття покарань зі злочинців з ними не було узгод...