Гроші до зарплати або речі на зберігання: Що українці несуть у ломбарди

У державному реєстрі фінансових установ налічувалося 373 ломбарди та 6216 їхніх відокремлених підрозділів, станом на кінець вересня 2018 року. Найбільше цих установ у Києві та на Київщині, Дніпропетровській, Донецькій, Харківській, Одеській областях.

Золоті прикраси найчастіше здають в ломбарди українці. На другому місці - техніка. Зокрема, мобільні телефони, ноутбуки, планшети. Із прикрас, найбільше приносять каблучок, передають Патріоти України з посиланням на дослідження мережі ломбардів "Скарбниця".

Основні клієнти віком від 26 до 35 років. Пенсіонери рідко звертаються до ломбардів.

Влітку кількість звернень зростає. Перша причина - українці приносять цінні речі на зберігання до ломбарду на час відпустки. Оформляють заставу на невелику суму. Так захищають себе від квартирних крадіжок.

Друга причина - отримують додаткові кошти на відпочинок. Прикраси, малогабаритну техніку викуповують одразу після повернення з відпустки.

Підприємці, отримують кредити під заставу промислової техніки, запчастин і будівельних матеріалів.

Також приносять речі до ломбарду ті, кому не вистачає грошей до зарплати. Потрібна терміново певна сума на лікування, покупку, тощо.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

14 вересня - Воздвиження Хреста Господнього: Що категорично не можна робити в цей святковий день

субота, 14 вересень 2024, 0:10

14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...

Різдво Пресвятої Богородиці: Ця сильна молитва, прочитана з чистою душею, допоможе здійснити найзаповітніші бажання

неділя, 8 вересень 2024, 5:00

Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...