"Група особливого ризику": Науковці визначили групу чоловіків, у яких коронавірус викликає значні ускладнення

У зв'язку з цим вчені розглядають можливість застосування гормональної терапії для боротьби з COVID-19, проте на даний момент ефективність її застосування доведена не була.

Серед чоловіків, які знаходяться в більшій небезпеці перед коронавірусом ніж жінки, існує група «особливого ризику» - це лисі пацієнти: при захворюванні COVID-19 захворювання протікає у них у важкій формі і викликає незворотні наслідки. Про це заявив професор одного з найбільш престижних приватних вищих навчальних закладів США університету Брауна Карлос Вамбьєр, передають Патріоти України з посиланням на Telegraph.

«Ми дійсно вважаємо, що облисіння може призводити до суворого протіканню хвороби», - заявив учений.

Причиною цього вчені вважають недостатність у лисих чоловіків гормону андрогену, який сприяє придушенню вірусу, при цьому саме брак цих гормонів часто провокує і облисіння.

За результатами дослідження, яке проводили в Іспанії, 79 відсотків померлих з COVID-19 чоловіків були лисими. Через таку статистики це явище вже назвали «ознакою Габрина» - на честь Френка Габрина, першого лікаря, який загинув від вірусу в США. Він також був лисим.

У зв'язку з цим вчені розглядають можливість застосування гормональної терапії для боротьби з COVID-19, проте на даний момент ефективність її застосування доведена не була.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...