"Група особливого ризику": Науковці визначили групу чоловіків, у яких коронавірус викликає значні ускладнення

У зв'язку з цим вчені розглядають можливість застосування гормональної терапії для боротьби з COVID-19, проте на даний момент ефективність її застосування доведена не була.

Серед чоловіків, які знаходяться в більшій небезпеці перед коронавірусом ніж жінки, існує група «особливого ризику» - це лисі пацієнти: при захворюванні COVID-19 захворювання протікає у них у важкій формі і викликає незворотні наслідки. Про це заявив професор одного з найбільш престижних приватних вищих навчальних закладів США університету Брауна Карлос Вамбьєр, передають Патріоти України з посиланням на Telegraph.

«Ми дійсно вважаємо, що облисіння може призводити до суворого протіканню хвороби», - заявив учений.

Причиною цього вчені вважають недостатність у лисих чоловіків гормону андрогену, який сприяє придушенню вірусу, при цьому саме брак цих гормонів часто провокує і облисіння.

За результатами дослідження, яке проводили в Іспанії, 79 відсотків померлих з COVID-19 чоловіків були лисими. Через таку статистики це явище вже назвали «ознакою Габрина» - на честь Френка Габрина, першого лікаря, який загинув від вірусу в США. Він також був лисим.

У зв'язку з цим вчені розглядають можливість застосування гормональної терапії для боротьби з COVID-19, проте на даний момент ефективність її застосування доведена не була.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...