"Грузинська модель": Експерт спрогнозував, як складуться відносини між Україною і РФ при Зеленському

Новообраний президент України не буде чіпати РФ за власною ініціативою, вважає аналітик.

Політичний експерт аналітичного центру Democracy House Анатолій Октисюк вважає, що при новообраному президентові Володимирові Зеленському між Україною і Російською Федерацією складеться грузинська модель взаємин, передають Патріоти України з посиланням на Главред.

У нашій країні, як і в Грузії, буде курс на заморожування конфлікту, розповів експерт. За словами співрозмовника, новий президент України не може піти на поступки росіянам, оскільки це буде політичним самогубством. "Швидше за все, сам Зеленський не чіпатиме Росію за власною ініціативою ...", - заявив Октисюк.
Експерт вважає, що в подальшому переможець виборів 2019 буде уникати різких висловлювань у бік РФ, як це робив ще чинний президент Петро Порошенко, і "це дозволить знизити градус напруги на тлі церкви, мови, теми гуманітарної політики". "А у нас складеться грузинська модель взаємин з Росією. Зеленського звинувачували в проросійській позиції, і те ж саме говорили про політиків, які прийшли до влади в Грузії. Але там розвороту в бік Росії не сталося. У нас теж буде курс на заморожування конфлікту" , - спрогнозував співрозмовник.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Москва, рятуючи "союзну державу", мобілізує латентних союзників: Кіпр вдруге заблокував санкції ЄС проти Білорусі

субота, 19 вересень 2020, 11:29

Кіпр пояснює свою протидію санкціям проти Білорусі прагненням домогтися введення штрафних заходів ЄС проти Туреччини. Водночас Кіпр пояснює свою протидію санкціям проти Білорусі прагненням домогтися введення штрафних заходів ЄС проти Туреччини, яка вед...

Президент присвоїв звання Героя України (посмертно) солдату Юрієві Горайському, загиблому під Докучаєвськом у 2016-му

субота, 19 вересень 2020, 11:15

Під час розвідки передова варта, в якій був і Горайський, вийшла на висоту в районі міста Докучаєвська, де зіткнулася з ДРГ противника. Під час ближнього бою Горайський зазнав смертельного поранення. Президент України Володимир Зеленський присвоїв зван...