"Грузинська модель": Експерт спрогнозував, як складуться відносини між Україною і РФ при Зеленському

Новообраний президент України не буде чіпати РФ за власною ініціативою, вважає аналітик.

Політичний експерт аналітичного центру Democracy House Анатолій Октисюк вважає, що при новообраному президентові Володимирові Зеленському між Україною і Російською Федерацією складеться грузинська модель взаємин, передають Патріоти України з посиланням на Главред.

У нашій країні, як і в Грузії, буде курс на заморожування конфлікту, розповів експерт. За словами співрозмовника, новий президент України не може піти на поступки росіянам, оскільки це буде політичним самогубством. "Швидше за все, сам Зеленський не чіпатиме Росію за власною ініціативою ...", - заявив Октисюк.
Експерт вважає, що в подальшому переможець виборів 2019 буде уникати різких висловлювань у бік РФ, як це робив ще чинний президент Петро Порошенко, і "це дозволить знизити градус напруги на тлі церкви, мови, теми гуманітарної політики". "А у нас складеться грузинська модель взаємин з Росією. Зеленського звинувачували в проросійській позиції, і те ж саме говорили про політиків, які прийшли до влади в Грузії. Але там розвороту в бік Росії не сталося. У нас теж буде курс на заморожування конфлікту" , - спрогнозував співрозмовник.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Нововведення від НБУ: Українцям доведеться попереджати банк про покупки

четвер, 28 травень 2020, 4:00

Відзначається, що питання у банків можуть виникнути до операцій, які не відповідають заявленому фінансовому стану клієнтів. Українцям сказали попереджати банки про великі покупки. В іншому випадку гроші можуть заблокувати, попереджає перший заступник г...

Хіти тижня. В Україні назвали єдиний спосіб зупинити агресію Росії

четвер, 28 травень 2020, 1:00

Потужна армія є реальним інститутом стримування країни-агресора, яка вибудувала свої війська вздовж нашого кордону. «Ніяка дипломатія не матиме глобального успіху, якщо вона не спирається на фундамент потужних збройних сил, які є реальним інститутом ст...