"Гуморист" Рубіо. У Сенаті США пропонують перейменувати перехрестя перед російським посольством в площу Бориса Немцова

Комітет сенату США з внутрішньої безпеки і урядовим справах Європейського парламенту схвалив законопроект про перейменування перехрестя перед посольством Росії в Вашингтоні в площа Бориса Нємцова.

Фото: abc13.com

Про це сказано в повідомленні на сайті комітету, повідомляють Патріоти України.

Щоб законопроект став законом, він повинен бути схвалений голосуваннями сенату і палати представників, а також підписаний президентом США.

Мета законопроекту, який спонсорував сенатор Марко Рубіо, в тому, щоб офіційна адреса посольства Росії у Вашингтоні змінився, і в ньому значилося "площа Нємцова".

Відзначається, що аналогічний крок був зроблений за радянських часів, коли невеликий простір перед резиденцією посла СРСР в США перейменували на площу Сахарова в честь академіка і дисидента Андрія Сахарова.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. ДП "Антонов" повністю завершило роботу з заміщення російських комплектуючих на вітчизняні та західні аналоги

понеділок, 14 червень 2021, 4:00

Відзначається, що окрім проєктних робіт з заміщення, також підготовлено необхідну конструкторську документацію. Державне підприємство “Антонов” повністю завершило проектну роботу з заміщення комплектуючих РФ вітчизняними та західними аналогами. Про це ...

З архіву ПУ. Москва і Варшава поскандалили через "поділ" України

неділя, 13 червень 2021, 23:05

На російському телебаченні видали чергову порцію маячні про окупацію України. Старанно був обраний "корисний ідіот" і з Польщі, щоб продемонструвати, що не тільки "истинно православная" імперія бороться за "українську спадщину". В ефірі пропагандистськ...