"Я дав клятву": 85-річний анестезіолог повернувся на роботу для боротьби з COVID-19

Доктор є почесним професором Університету Падуї й одним з найбільш шанованих італійських лікарів.

Жампьеро Жирон

В Італії 85-річний анестезіолог Жампьеро Жирон повернувся до роботи в лікарні через 35 років, щоб допомогти впоратися з новим коронавірусом COVID-19. Доктор є почесним професором Університету Падуї й одним з найбільш шанованих італійських лікарів. 14 грудня 1985 року він брав участь у першій пересадці серця в країні, передають Патріоти України з посиланням на італійські ЗМІ.

"Коли ви вирішуєте стати лікарем, ви повинні втручатися. Я дав клятву. Боїшся захворіти? Тоді краще не ставай лікарем", – підкреслив чоловік.

"Кілька тижнів тому начальник Падуанського району зателефонував мені і запитав, чи може сфера охорони здоров'я розраховувати на мій досвід. Від того дня я завжди живу з моїм мобільним телефоном під рукою.

Вони можуть зателефонувати мені в будь-який час, і я, в разі необхідності, готовий піти. Я вважаю це обов'язком: незалежно від віку, лікарі можуть змінити ситуацію на цьому етапі. Хоча моя клятва Гіппократу була давним-давно, вона ніколи не закінчується", – розповів Жирон.

Доктор народився в Падуї, але виріс у Венеції. Жирон був засновником Інституту анестезіології та реаніматології Університету Падуї. Час від часу він повертався в операційну, щоб закрити "вікна" в графіку лікарні.

"Я знаю, що найбільш схильними до ускладнень, викликаним коронавірусом, є літні люди. Але в мене хороше здоров'я, і, навіть якщо в мене мало роботи, я роблю щеплення від грипу щороку. Коротше кажучи, мені не страшно", – сказав лікар.

"Я не засуджую тих, хто мислить інакше. У моєму віці я зрозумів одне: немає нічого гіршого, ніж примушувати когось, хто не хоче, входити до операційної", – підкреслив Жирон.

Він додав, що сподівається: природне підвищення температури, пов'язане з сезонністю, негативно вплине на вірус.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Сухой остаток пленок Деркача. Уже не смешно", - Сазонов

субота, 11 липень 2020, 21:26

Кілька днів після оприлюднення "плівок Деркача" пройшли, основний пар вийшов. Хто хотів пожартувати, нажартувався, хто хотів захищати - захистив, хто хотів прокоментувати - теж було достатньо часу. Про це у своєму блозі пише політолог Кирило Сазонов, п...

Лікарі не поспішають із прогнозами: Стало відомо про стан пораненого очільника "Свободи" Миколаївщини

субота, 11 липень 2020, 21:12

Демида Губського госпіталізували в Миколаєві з вогнепальним пораненням голови. Голова обласної організації ВО "Свобода" в Миколаєві Демид Губський перебуває у важкому стані. Як повідомила у Facebook місцева активістка Ірина Деолецька, йому зробили опер...