"Я пережив момент, дуже схожий на цей": Шевченко порівняв пандемію коронавірусу з Чорнобилем

Головний тренер збірної України підкреслив, що вже десять днів не виходить з дому.

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко висловився про ситуацію з пандемією коронавіруса. Про це він сказав в інтерв'ю Sky Sport Italia, передають Патріоти України.

Шевченко підкреслив, що знаходиться в самоізоляції у своєму будинку за межами Лондона: "У мене все добре, я живу за містом і замкнений у будинку вже майже десять днів. Єдине рішення - поважати правила уряду, тобто залишатися вдома, і дати лікарям можливість виконувати свою роботу, яка дійсно величезна. Лікарі, медсестри, волонтери - герої нашого часу. Їм потрібно подякувати за все, що вони роблять".

Головний тренер збірної України порівняв пандемію коронавірусу з аварією на Чорнобильській АЕС: "Я пережив момент, дуже схожий на цей. Тоді мені було дев'ять років".

Шевченко також закликав всіх людей думати не тільки про себе: "Ми повинні уникати дурної поведінки. Ніхто з нас не може бути впевнений, що не заразився вірусом. Ми не повинні виходити на вулицю, ми повинні думати не тільки про себе, а й про тих людей, для яких інфекція стане великою проблемою".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Перемогла коронавірус: 104-літня жінка назвала найефективніші ліки

субота, 6 червень 2020, 17:10

Більшу частину життя вдова працювала в галузі охорони здоров'я та до 101 року не переставала водити машину. Мешканка будинку для людей похилого віку в англійському місті Дербі пережила дві війни, пандемію іспанського грипу і тепер одужала після коронав...

Хіти тижня. Українська телеведуча згадала дитинство в Керчі і пояснила, чому багато кримчан підтримали Росію

субота, 6 червень 2020, 17:00

Єфросиніна назвала кримський народ назвала "тихим, мирним, але пристосовницьким". Маша Єфросиніна в YouTube-програмі "Ходят слухи" розповіла, як дитинство в Керчі допомогло їй зрозуміти причину лояльності кримчан до російської анексії 2014 року, переда...