Як німецька Puma: В Україні розробляють нову БМП (відео)

У варіанті розробки нової БМП концептуально обробляється поліпшення ряду характеристики в порівнянні з радянськими БМП-1 і БМП-2, які зараз знаходяться на озброєнні.

НВО "Практика" працює над концепцією нової гусеничної бойової машини піхоти. Про це повідомив начальник відділу розвитку НУО "Практика" Сергій Вілков. За еталон взята БМП Puma, передають Патріоти України.

За словами Вілкова, у варіанті розробки нової БМП концептуально обробляється поліпшення ряду характеристики в порівнянні з радянськими БМП-1 і БМП-2, які зараз знаходяться на озброєнні.

Зокрема, це: бронекорпус із сучасною бронесталі і додатковою протиосколочною підкладкою, протимінний захист, поліпшена ергономіка, зокрема збільшене десантне відділення, нова кліматична система, нове електронне обладнання - зв'язок, навігація, система огляду і т.д., автоматична система пожежогасіння моторного відділення та відділення екіпажу.

БМП також може комплектуватися різними бойовими модулями.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Експерт з масонів і рептилоїдів, або Що відомо про автора петиції про заборону 5G в Україні, на Землі і в космосі

п’ятниця, 10 липень 2020, 7:24

Судячи з профіля, у Юлії немає вищої освіти і певної роботи. Судячи з профіля, у Юлії немає вищої освіти і певної роботи. У дівчини є в наявності лише документ про середню спеціальну освіту із Буковинського університету. Кар'єрні досягнення представлен...

"Какой была бы Россия без нефтегазовых доходов", - Аnti-colorados

п’ятниця, 10 липень 2020, 7:10

Росія семимильними кроками рухається в бік держави Африки за рівнем життя населення. Про це у своєму блозі пише Аnti-colorados, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Еще задолго до войны с РФ и с учетом того, что школу я заканчивал имен...