Як німецька Puma: В Україні розробляють нову БМП (відео)

У варіанті розробки нової БМП концептуально обробляється поліпшення ряду характеристики в порівнянні з радянськими БМП-1 і БМП-2, які зараз знаходяться на озброєнні.

НВО "Практика" працює над концепцією нової гусеничної бойової машини піхоти. Про це повідомив начальник відділу розвитку НУО "Практика" Сергій Вілков. За еталон взята БМП Puma, передають Патріоти України.

За словами Вілкова, у варіанті розробки нової БМП концептуально обробляється поліпшення ряду характеристики в порівнянні з радянськими БМП-1 і БМП-2, які зараз знаходяться на озброєнні.

Зокрема, це: бронекорпус із сучасною бронесталі і додатковою протиосколочною підкладкою, протимінний захист, поліпшена ергономіка, зокрема збільшене десантне відділення, нова кліматична система, нове електронне обладнання - зв'язок, навігація, система огляду і т.д., автоматична система пожежогасіння моторного відділення та відділення екіпажу.

БМП також може комплектуватися різними бойовими модулями.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Пандемія коронавірусу: В Україні за гроші з COVID-фонду не закупили жодного апарату ШВЛ

четвер, 1 жовтень 2020, 11:59

25 млрд з фонду витратили на будівництво доріг і амбулаторій, доплати медикам, закупівлі обладнання та індивідуального захисту. За кошти із спеціально створеного Фонду боротьби з COVID-19 досі не придбали жодного аппарату штучної вентиляції легень, які...

В Україні розпочався осінній призов до лав ЗСУ

четвер, 1 жовтень 2020, 11:46

На військову службу будуть призиватися чоловіки у віці від 18 до 27 років. У четвер, 1 жовтня, в Україні почався осінній призов. Про це повідомляється в розпорядженні Кабінету міністрів України, передають Патріоти України. Триватиме призов до 31 грудня...