Новорічна ніч закладає основи на весь 2021 рік уперед. Звідси і прислів'я про "як Новий рік зустрінеш..." Тому і намагаються люди схопити удачу за хвіст саме в ніч із 31 грудня на 1 січня, передають Патріоти України з посиланням на Главред.
Після важкого високосного року Щура люди потребують надії. І саме цю надію на краще і додаткову впевненість у собі і дарують прості і недорогі обряди і ритуали на Новий рік – по суті, ще одна традиція свята.
В першу чергу народні прикмети на новорічну ніч диктують, у чому зустрічати Новий рік 2021: нічого червоного, а в ідеалі – лише біле і сріблясте.
А астролог Рената Раєвська йде далі - і радить у новорічну ніч доповнити наряд сріблястою сумочкою або гаманцем. І тоді гаманець у новому році у людини пустувати ніколи не буде.
Якщо на сумочку витрачатися не хочеться – то досить покласти грошову купюру в кишеню, радять грошові прикмети на Новий рік. "Зустрічати Новий рік 2021 із порожніми кишенями – табу: практичний і розважливий Бик такого не оцінить".
Замість купюр іноді кладуть монетки. Є навіть обряд на Новий рік на монети: кладуть по монетці в кожну кишеньку і читають спеціальне замовляння. Їх існує кілька:
Є й інші грошові прикмети на Новий рік 2021:
Є і спеціальні шепотки але Новий рік:
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...