Як обважують на ринках: Журналістський експеримент (відео)

"Агент" перевтілився в бабусю, щоб розкрити обман на столичних ринках. А Киянка Ганна підказала "бабусі", де знаходяться нечесні продавці.

Обманюють на виборах – обманюють і в житті. Але з єдиною відмінністю: політики крадуть наші голоси, а на ринках крадуть наші грами. А в результаті й ті, й інші крадуть наші гроші. Як відбувається обман на вагах найпопулярніших ринків столиці і чи можливо побороти недоваги, розповіли журналісти програми "Гроші", передають Патріоти України.

"Агент" програми перевтілився в бабусю, щоб розкрити обман на столичних ринках. А Киянка Ганна підказала "бабусі", де знаходяться нечесні продавці.

Ганна стикається з обваження постійно. Нелегальний намет з продуктами біля дороги. Купуємо гриби на 20 грн. Маса - 550 грам. Ганна відразу йде перевіряти на "чесних" вагах - 480 грам. На точці з наметом не додали майже 100 г. Уявіть, скільки продавець з намету може заробити за день.

Тепер, зробити покупку на точці з наметом вирішив переодягнений інспектор програми. Що з цього вийшло дивіться у відео.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...