Як розпізнати коронавірус: Три перших ознаки

Небезпека зараження цим вірусом в тому, що ці симптоми можуть бути згладжені або взагалі бути відсутнім у пацієнта.

Експерти визначили три перших ознаки, які зазвичай помітні у хворого і за якими можна визначити про зараження коронавірусом, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

  • Перша ознака COVID-19
Біль в горлі вважається одним з перших симптомів COVID-19. Саме цей первинний симптом коронавіруса відрізняє його від звичного грипу, який завжди починається з різкого підвищення температури і ломоти в суглобах. Відзначається, що біль в горлі турбує людини перші 3-4 дні при зараженні. Потім симптоми посилюються, людина може прийняти це за бронхіт.
  • Друга ознака COVID-19
Утруднене дихання і задишка.
  • Третя ознака COVID-19

При зараженні небезпечним китайським коронавірусом третім симптом виділяють сухий кашель у людини.

Небезпека зараження цим вірусом в тому, що ці симптоми можуть бути згладжені або взагалі бути відсутнім у пацієнта. У дітей вони виражені слабше всього, незважаючи на те, що в сезон застуд діти першими потрапляють під удар в силу слабкості імунітету. У випадку з коронавірусом група ризику по летального результату - це люди у віці 70+.
Медики повідомили про те, що близько двох тижнів триває інкубаційний період при коронавірусі. Тобто два тижні вірус може не давати про себе знати, але людина вже хвора і заразна для оточуючих.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Сталінські кати, з котрих пропаганда ліпила героїв: Влітку 1941 року "терористові СРСР №1" Судоплатову доручили сформувати диверсійні групи для дій на окупованих гітлерівцями територіях

вівторок, 13 квітень 2021, 0:10

Судоплатовські диверсанти досі оточені легендами героїзму розвідки військового часу. Однак у переважній більшості то були не кадрові розвідники, а кваліфіковані карателі, фахівці з організації політичного розшуку і масових репресій. "Исидор, он же Миха...

З архіву ПУ. Довелося викликати рятувальників: На Запоріжчині жінка потрапила в пастку в магазині (фото)

понеділок, 12 квітень 2021, 23:55

Співробітниця магазина намагалася скористатися тістомісом, але невдало.