Як розпізнати коронавірус: Три перших ознаки

Небезпека зараження цим вірусом в тому, що ці симптоми можуть бути згладжені або взагалі бути відсутнім у пацієнта.

Експерти визначили три перших ознаки, які зазвичай помітні у хворого і за якими можна визначити про зараження коронавірусом, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

  • Перша ознака COVID-19
Біль в горлі вважається одним з перших симптомів COVID-19. Саме цей первинний симптом коронавіруса відрізняє його від звичного грипу, який завжди починається з різкого підвищення температури і ломоти в суглобах. Відзначається, що біль в горлі турбує людини перші 3-4 дні при зараженні. Потім симптоми посилюються, людина може прийняти це за бронхіт.
  • Друга ознака COVID-19
Утруднене дихання і задишка.
  • Третя ознака COVID-19

При зараженні небезпечним китайським коронавірусом третім симптом виділяють сухий кашель у людини.

Небезпека зараження цим вірусом в тому, що ці симптоми можуть бути згладжені або взагалі бути відсутнім у пацієнта. У дітей вони виражені слабше всього, незважаючи на те, що в сезон застуд діти першими потрапляють під удар в силу слабкості імунітету. У випадку з коронавірусом група ризику по летального результату - це люди у віці 70+.
Медики повідомили про те, що близько двох тижнів триває інкубаційний період при коронавірусі. Тобто два тижні вірус може не давати про себе знати, але людина вже хвора і заразна для оточуючих.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Симптомів вже немає": Зіркова українка розповіла про одужання від коронавірусу

понеділок, 30 березень 2020, 16:30

Про те, що в Ольги Куриленко виявили коронавірус У акторки Ольги Куриленко виявили коронавірус, стало відомо 15 березня 2020 року. Акторка сама розповіла про недугу на інстаграм-сторінці. Голлівудська акторка українського походження Ольга Куриленко на...

Хіти тижня. Це тільки початок: Як в Україні подорожчає долар і хто втратить роботу, - ЗМІ

понеділок, 30 березень 2020, 16:00

Економічна ситуація в усьому світі погіршується. Міжнародні агенції одна за другою погіршують свої прогнози, долар дорожчає, а частина українців на деякий час залишиться без роботи. Про те, як буде розвиватися ситуація і як це вплине на Україну, - пере...