Як розпізнати коронавірус: Три перших ознаки

Небезпека зараження цим вірусом в тому, що ці симптоми можуть бути згладжені або взагалі бути відсутнім у пацієнта.

Експерти визначили три перших ознаки, які зазвичай помітні у хворого і за якими можна визначити про зараження коронавірусом, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

  • Перша ознака COVID-19
Біль в горлі вважається одним з перших симптомів COVID-19. Саме цей первинний симптом коронавіруса відрізняє його від звичного грипу, який завжди починається з різкого підвищення температури і ломоти в суглобах. Відзначається, що біль в горлі турбує людини перші 3-4 дні при зараженні. Потім симптоми посилюються, людина може прийняти це за бронхіт.
  • Друга ознака COVID-19
Утруднене дихання і задишка.
  • Третя ознака COVID-19

При зараженні небезпечним китайським коронавірусом третім симптом виділяють сухий кашель у людини.

Небезпека зараження цим вірусом в тому, що ці симптоми можуть бути згладжені або взагалі бути відсутнім у пацієнта. У дітей вони виражені слабше всього, незважаючи на те, що в сезон застуд діти першими потрапляють під удар в силу слабкості імунітету. У випадку з коронавірусом група ризику по летального результату - це люди у віці 70+.
Медики повідомили про те, що близько двох тижнів триває інкубаційний період при коронавірусі. Тобто два тижні вірус може не давати про себе знати, але людина вже хвора і заразна для оточуючих.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кухня літа: Рецепти швидких, смачних та простих страв з кабачків

п’ятниця, 15 липень 2022, 23:55

Страви з кабачків – це те, без чого важко уявити собі літо! Цей овоч дуже універсальний – з кабачків можна готувати перші, другі страви та закуски. Рецепти з кабачками дуже прості у приготуванні, то ж з ними впорається будь-хто. Окрім своїх корисних вл...

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.