Як у Бога за пазухою: Малюська розповів, як в Україні годують в'язнів

Міністр зізнався, що вдома він таке не їсть.

В українські тюрми постачається лише якісна продукція для харчування в'язнів. Всі закупівлі проводяться через ProZorro. Про це розповів міністр юстиції Денис Малюська, передають Патріоти України з посиланням на 24 канал.

Процедура проводиться у 2 кроки – спершу визначається коло постачальників, які зацікавлені в майбутньому здійснювати постачання. І потім вони змагаються між собою на 2 етапі.

"Я сам таку рибу не їм вдома, яку я знаходив в тюрмах. Реально, якість гарна. Але ціни на продукцію трохи вищі, ніж в супермаркетах. Тому що в умовах контракту є ряд обов'язків, які не мають супермаркети. Наприклад, розвести всю олію у в'язниці, а це більше ніж 100 закладів по всій території країни. Безкоштовно це, м'яко кажучи, не робиться. І це входить в ціну товару, тому олія, яку ми купуємо, не може коштувати, як в супермаркеті", – сказав міністр юстиції.

Додав, що постачання продуктів до в'язниць – ключовий критерій. Оскільки, якщо закупівлю проведуть, а вона потім буде оскаржена, скасована або постачальник не зможе реалізувати продукцію, то люди почнуть голодувати.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Роботи" на 5 хвилин: Колишній злодій розповів, як вберегти квартиру від крадіжки (відео)

субота, 4 грудень 2021, 23:05

Домушники займаються своєю діяльністю, перш за все, через низьку ефективність поліції. А розкриті правоохоронцями крадіжки – рідкість. Зазначається, що домушники займаються своєю діяльністю, перш за все, через низьку ефективність поліції. А розкриті пр...

З архіву ПУ. Знижує тиск і відновлює артерії: Науковці назвали корисний для здоров’я алкоголь

субота, 4 грудень 2021, 16:00

Дослідники провели контрольоване дослідження на 38 добровольцях чоловічої статі у віці 55-80 років, які помірно вживали алкоголь. Нещодавнє дослідження Університету Барселони показало, що помірне споживання "Хересу" покращує стан здоров’я: знижує артер...