Як уповільнити старіння: Вчені з'ясували, який фактор найсильніше впливає на процес

В ході експерименту вони вивчали три різних ознаки біологічного старіння...

Жорстоке поводження або насильство в дитинстві швидше запускає в дорослому віці біологічне старіння тіла. Про це повідомляє офіційне видання Американської психологічної асоціації, передають Патріоти України.

Дослідження провели фахівці зі Стенфордського і Гарвардського університетів.

В ході експерименту вони вивчали три різних ознаки біологічного старіння - раннє статеве дозрівання, клітинне старіння і зміни в структурі мозку. Травматичне вплив дитячих років виявилося пов'язано з усіма трьома.

"Вплив несприятливих факторів в дитинстві є потужним провокатором негативних наслідків для здоров'я в більш пізньому віці. Це викликає не тільки проблеми психічного здоров'я - депресію і тривожність, а й фізичного - серцево-судинні захворювання, діабет і рак", - розповіла старший автор дослідження Кеті МакЛафлін, доктор філософії та ад'юнкт-професор психології Гарвардського університету.

За словами вченого, на наступному етапі досліджень вчені намагатимуться зрозуміти - чи здатні психосоціальні втручання уповільнити цей патерн прискореного біологічного старіння.

"Якщо це можливо, ми зможемо запобігти багатьом довгострокові наслідки для здоров'я, пов'язані з ранніми життєвими негараздами", - заявила МакЛафлін.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Ретро-мотиви заграли новими фарбами: Дизайнери представили "горбатий" Запорожець в стилі сучасного кроссовера

субота, 26 вересень 2020, 23:15

Класичні пропорції і впізнаваний силует авто були збережені. По-перше, горбатий Запорожець представлено у вигляді сучасного кросовером. Це робить його досить практичним, оскільки в міських умовах підвищений кліренс і нефарбований пластиковий обвіс бува...

З архіву ПУ. С'est la vie..: Чоловіка, який помер під час сексу у відрядженні, визнали жертвою нещасного випадку на робочому місці

субота, 26 вересень 2020, 23:05

Сім'я померлого, удова та діти, отримуватиме компенсацію від держави і роботодавця. У Франції суд визнав чоловіка, який помер під час сексу у відрядженні, жертвою нещасного випадку на робочому місці. Інцидент стався, коли будівельна компанія відправила...