Як з літ, так й з розуму: 73-річний Алібасов знову збирається під вінець і готується стати батьком

Єдиний син шоумена вже найняв адвоката і приватного детектива, підозрюючи жінку в корисливих намірах.

73-річний продюсер Барі Алібасов зібрався одружуватися на 31-річній коханці і стверджує, що скоро знову стане батьком. За його словами, Вікторія вагітна, передають Патріоти України.

"Я кохаю! Скоро у нас буде дитина! Не знав, що в 73 кохати можна сильніше і яскравіше, ніж в 17. Віка, Дякую! За те, що з'явилася в моєму житті!», - написав він у Instagram 21 листопада.За кілька днів до цього Алібасов похвалився талантами своєї обраниці.

Єдиний син шоумена вже найняв адвоката Олександра Бенхіна і приватного детектива Ернеста Асланяна, підозрюючи жінку в корисливих намірах.

За даними Бенхіна, 9 грудня буде розірвано шлюб Алібасова з Лідією Федосеєвою-Шукшиною, а в січні Алібасов-старший планує одруження зі своєю новою обраницею.

Юрист також зазначив, що його клієнт вважає - останнім часом Барі Каримович не зовсім усвідомлює значення своїх дій.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Білоруського студента відправили до в'язниці за ... "насильство над ОМОНівцями"

неділя, 17 січень 2021, 12:13

22-річний хлопець відмовився визнавати свою провину в нападі на міліціонерів і заявив, що "намагався припинити їх протиправні дії по відношенню до людей, яких били, а також по відношенню до себе". "Феміда" визнала його винним у скоєнні злочинів, передб...

Китайський гороскоп: Чого чекати у 2021-му тим, хто народився у рік Кота

неділя, 17 січень 2021, 11:48

Особливі успіхи чекають на тих, хто займається інформацією та знаннями, новими напрямами в сучасних технологіях. Для тих, хто народився у рік Кота, 2021-й стане досить успішним періодом – на противагу від минулого, з'явиться набагато більше можливостей...